Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha az vagy, amit eszel, akkor?

Ha az vagy, amit eszel, akkor?

Figyelt kérdés

Csak a kannibálok emberek?

De ha egy kannibál pl. megeszik egy csirkét, akkor ő már csirke lesz, vagyis nem ember (így nyugodtan megeheti őt bárki anélkül, hogy kannibállá válna), így ahhoz, hogy valaki kannibál (és ember) maradjon, csak olyan kannibálokat ehet, akik kizárólag embert esznek és az általuk elfogyasztott emberek is csak embert ettek egész életükben.


De nézzük a dolgot a másik oldaláról: a disznó megeszi a kukoricát, vagyis a disznó kukorica. Az ember megeszi a disznót (vagyis a kukoricát), vagyis aki disznót eszik az még lehet vegetáriánus. Továbbá (mivel mindenki eszik valamilyen növényt vagy növényevő állatot) az ember is növény.



2015. máj. 22. 17:01
 1/5 anonim ***** válasza:

én akkor egy disznósajtkukoricamarhatehénalmauborkasalátakrumplirizscsirkeszarvasvajzsömleszalámifelvágott vagyok

meg még kitudja mi

2015. máj. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem eszek többet :P xd
2015. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Az vagy amit gondolsz"

Akkor én azt gondolom hogy bolond vagy.

Tehát énis az vagyok.

De mivan ha azt gondolom hogy okos vagy?

Akkor énis okos vagyok,de te akkoris bolond maradsz.

Na érted már???

2015. máj. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy kivétel van :) Aki lázánját, vagy pizzát eszik, abból Garfield lesz.
2015. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

4.

a kivétel, mint Eminem a négerek közt xd

2015. máj. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!