Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szeretnétek egy jót vitatkozni...

Szeretnétek egy jót vitatkozni velem?

Figyelt kérdés

Akármiről, bármilyen téma szóba jöhet, a lényeg, hogy vitatkozzunk valamin. Lehet tudományos, történelmi, állatokkal kapcsolatos, szóval akármi, a lényeg, hogy minél többen vitatkozzanak egymással, illetve velem.


Pl. itt egy téma:


A kukorica káros az egészségre, és betegséget terjeszt.


[link]


(akinek nem tetszik a téma, az felhozhat mást is)


Tessék megcáfolni, vitassuk meg a témát.

És miután megvitattuk, valami más témát vetünk fel, és azt vitatjuk meg. A humorba azért raktam, mert humoros témát is fel lehet hozni, illetve el lehet hülyülni a válaszadást is, a lényeg, hogy jól szórakozzunk, és vitatkozzunk egyet valamin.


2015. máj. 31. 21:58
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Na akkor eloszor is mar miert a te temaddal kell nyitni?Egyaltalan most mindek irtad ki a kerdest?Kinek erzed te magad?A kukorica csak azert is egezseges.
2015. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Egeszseges...
2015. máj. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1. Először is azért kell az én témámmal nyitni, mert én tettem fel a kérdést, én vagyok a kérdező, de írtam, hogy ha van más témád, akkor nyugodtan azt is felhozhatod, azt is megvitathatjuk, csak lehetőleg olyan legyen, amiben nem mindenki ért egyet.


Ja és professzorok kutatásai alapján nyugodtan kijelenthetjük, hogy a kukorica nem egészséges, mert B1, B2, B3, B5 és H vitaminokat von el a szervezettől. Nem állítom, hogy nem tartalmaz más vitaminokat, de a lényeg, hogy bizonyos vitaminokat elvon, és ezért káros.

2015. máj. 31. 22:13
 4/16 anonim ***** válasza:
jó, na mondjál valamit xd
2015. máj. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Vitassuk meg, hogy miért nem akarok vitatkozni veled!

.

Mert!

2015. máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Vita lezárva.

Ne vitassunk meg semmit.

Úgyis csak azt akarod hogy neked legyen igazad,úgy hogy felesleges.:-D

Ja és én annak ellenére is szeretem és fogyasztok kukoricát,hogy sok vitamint elvon a szervezettől.

2015. máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudtátok hogy a kukorica egy spontán mutáció eredményeként kapta azt a formáját hogy az oldalán nő a termése? És előnyösnek találták hogy nem kell magasba nyúlkálni a kézi szedésekor, ezért elterjesztették ezt a mutánst. Ez a GMO egy változata, bár a természet hozta létre és nem ember általi génmódosítás.
2015. máj. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
szerintem a macskák a világ urai
2015. jún. 1. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 nagy gyuri válasza:
A banán egészségesebb a kukoricánál akár mit is mondasz .:)
2015. jún. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De főzve a kukorica jobb a banánnál. Meg a banánnál vigyáznin kell, hogy ne nézz a másik szemébe ha eszed.
2015. jún. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!