Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Mit tegyek? A gimiben most...

Mit tegyek? A gimiben most kellett faktot választani és én az angolt választottam mint második nyelv és a tanárok leáltak velem vitatkozni még ofőm is hogy ez nem létezik hogy valaki második nyelvből válasszon faktot.

Figyelt kérdés
Az első nyelvem a német amit 12 éve tanulok de az utóbbi időben sokkal többet használom az angolt és rengetegszer van hogy tudom angolul de nem tudom németül és most bajba vagyok hogy elrontottam egy mérföldkövet ezzel mert sokkal jobban tetszik már az angol. Ilyenkor mit lehet tenni?

2013. júl. 23. 17:33
 1/8 anonim ***** válasza:
41%

légy puhány és engedd h helyetted döntsenek a felnőttek

vagy légy bátor és mond meg h te igenis a saját magad ura vagy

veled nem lehet szórakozni

a te jövőd múlik rajta

mi közük hozz?

majd felkészülsz

max eljársz külön tanárhoz oszt cső

ha vki beleköt akkor az csak unatkozik

2013. júl. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amúgyis mai világban angolul tudni KELL, úgyhogy nyomasd.
2013. júl. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
És ilyenkor lehet még változtatni rajta mert elvileg az év kezdésekor már német fakton kezdek?
2013. júl. 24. 13:31
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem tanuld mindkét nyelvet, mert a munkahelyeken a multiknál van a jó pénz, azok meg itthon vagy német tulajdonúak , vagy amerikaiak.Ne törődj a többiekkel, igen is kell az angol felsőfok, az meg csak a fakttal fog menni!
2013. júl. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk elvégzem a gimit német fakttal és mellette magán úton leteszem az angol nyelvvizsgát?
2013. aug. 7. 11:22
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy is jó, csak tudjál beszélni mindkét nyelven.
2013. aug. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
de durva :S nálunk pont a második nyelvből megy mindenki faktra.. az úgy értelmes :S
2013. aug. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is: Angol az elsö nyelv. Egy második is jól jön, söt, de angol nélkül (pl. "csak" némettel) nem vagy olyan jól használható munkaerö, és kevesebbet is látsz a világból, stb. Bár lehetséges, hogy egy magyarnak egy kicsit kellemesebb németországban dolgozni (kulturajaban közelebb áll hozzánk, "szociáldemokratább" ország mint GB)


38Ffi 22 év Ausztria-németországi tapasztalattal

2013. szept. 28. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!