Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A kukoricásban találtam egy...

A kukoricásban találtam egy E. T. földönkívülit. Mivel etessem? Kell vinni valami oltásra? (Humor)

Figyelt kérdés
2015. jún. 14. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
humor xd
2015. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kukoricásban találtál rá, akkor valószinűleg kukoricás tápokkal kell etetni pl. kukoricagránáttal.

És be kell oltatni ánuszrák és csiklógomba ellen,valamit chipet is kötelező rakatni bele.

2015. jún. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Be kell vinni az 51-es körzetbe vizsgálatra. Veszettség ellen oltás, meg kell neki még agyhúgykő elleni szer is. Ha ez megvan, akkor etetheted génmanipulált hidrokulturás macskatáppal, vagy magával a macskával.
2015. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ez egyszerű! Gyerekkorodban használt kis fém autókkal kell etetni (a tesco-ban kb. 1000FT/10g) és napi két kiló elég, semmire se kell beoltani mert mindenből kigyógyul még a halálból is. De sürgősen vidd el a NASA Ufo és Földönkívüli Kutató osztályára, hátha fajtiszta ET-vel van dolgunk, ha így van akár a csupán 1 órás laboratóriumi megfigyelés után vissza viheted eredeti élőhelyére. És a megfigyelés után akár 1000000000$-t is kaphatsz érte.

Figyelem. ha korcs akkor nem ér 1FT-t se!!!

2015. júl. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Csótár A nikó ***** válasza:
Na várj csak!Ha már 2 éve nálad van E.T.,akkor én ki a csudát tartok a pincében láncra verve?Azt hittem,elkaptam egy űrlényt,erre tessék.Át vagyok verve,le vagyok taglózva!!!!
2017. szept. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!