Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Megnyertük a lottó ötöt, azt...

Megnyertük a lottó ötöt, azt vettünk piros autót. De miből vegyünk jogosítót?

Figyelt kérdés

Szóval nyertünk, az urammal megbeszéltük, hogy veszünk piros automobiltot a négyszáz milliómból. Olyan Győzikéset.

Jött egy ember (olyan nagydarab, marha), mondta, hogy ő majd elintézi. Adtunk neki pénztett, mert állítólag akció van Hakikin vagy Vakikin a tecsóban.

Vett is egy zöld Trabant kabrinyón. Nem tudom az mi, de így mondta. Akcióban 390 miljom volt, álítólag nagyon megéri.

Szóltam neki, hogy nem piros. Nagyon rendes volt, mert megígérte, hogy ha örömöt szerzek neki, akkor átfesteti. Már három piros Trabantunknak kellene lenni, de még mindig zöld.

Azóta nem láttam. Első három napban semmit, de már lohad a szemem.

Most mondták, hogy valami jogossági papír is kellene, de sokba kerül. Pénzünk nincs. Nem tudnék valakinek kis örömöt szerezni azért a micsodáért?


2015. júl. 21. 20:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocs, ez félre ment! Szólok a modinak!
2015. júl. 21. 20:45
 2/4 A kérdező kommentje:
Humorba akartam... :-(
2015. júl. 21. 20:47
 3/4 anonim ***** válasza:
mikor kell röhögni?
2015. júl. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2015. júl. 22. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!