Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » A szitu, lefulladtam a kiegész...

A szitu, lefulladtam a kiegészítő lámpánál, haver kocsijával, dieseles, eddig benzinessel mentem csak, és gyors váltottam, de addigra piros lett a lámpa, és én már a piroson mentem át. Rendőr nem jött utánam, de számíthatok így valamiféle büntetésre?

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 19:35
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha netán meglátott, esetleg kamera lenne? És mennyi időn belül kell küldjék? Kezdő jogsi, még a tinta se száradt meg rajta.
2015. jún. 15. 19:57
 2/4 anonim ***** válasza:

Pedig a diesel-t nehezebb lefullasztani :)

Ha lesz bünti, azt 30 napon belül küldik a haverod címére és nevére az objektív felelősség miatt. Ha 30 nap múlva sem jött semmi, akkor megúsztad, egyébként 200 000 Ft. (Nem vicc.)

2015. jún. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50.000 FT. És 30 nap
2015. jún. 16. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Osynho ***** válasza:
Azért a modernebb dízeleket nem olyan nehéz lefullasztani, a turbónyomás felépüléséig nem olyan virgoncak. :)
2015. jún. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!