Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mért játszadozik velem?

Mért játszadozik velem?

Figyelt kérdés
Van egy tök cuki bogár a laptopom képernyőjén,és már tök jóba lettünk,eléggé összemelegedtünk,de egy csomószor elszáll...és viszi magával a szívemet...sokszor tök jóban vagyunk,meg el vagyunk egymással,aztán egyszercsak gondol egyet,és itthagy.Olyankor nagyon hiányzik.Szerintetek tényleg csak játszik velem?Mért jó ez neki? :"""""((((((((((((((

2015. júl. 26. 00:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én egy szúnyoggal voltam jóban, aztán kiderült, hogy csak szívatott...
2015. júl. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

részvétem :(

És hogy viselted? :(

2015. júl. 26. 01:02
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Már jobb, mivel utána jött egy légy.

A minap viszont ő is elhagyott, mondván: Légy boldog!

2015. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Ohh,az gáz :(

nagyon megviselt? :(

2015. júl. 26. 01:06
 5/9 Kill The Sexplayer ***** válasza:
Éljen az eutanázia!
2015. júl. 26. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 rozunlan válasza:
Egyszer megkörnyékezett engem egy poloska, de mikor komolyabban elkezdtünk beszélni, akkorát fingott, hogy szégyenében elrepült. Rá egy hétre az ajtóm előtt találtam holtan, mellette egy pisztollyal. De ez régen volt, a sebek begyógyultak a szívemen és találkoztam egy igazán cuki katicával. Amúgy nyilván csak arra kellettél neki, hogy érezze, hogy megszerezhet másokat úgy is, hogy van már kapcsolata az ízelt markában tart, szerintem hagyd elmenni.
2015. júl. 26. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rozunlan válasza:
100%
Első! A szúnyoggal nem szabad barátkozni, mert nagyon rádszáll és egy idő múlva nagyon vérszívóvá válik!
2015. júl. 26. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:DDDDDD
2015. júl. 26. 12:12
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem is volt már ilyen. Állandóan elment, majd visszajött. Egyszerűen megoldottam. Rácsaptam a laptop tetejét, és aztán én hagytam ott őt. :D
2015. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!