Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt mondtam a pasinak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondtam a pasinak, hogy soha többé ne beszéljünk, mert azt hittem csak játszadozik velem. Azóta már megbántam és elmondhatatlanul szeretem! Szerintetek van értelme írni neki?

Figyelt kérdés
Az történt, hogy megismerkedtem egy fiúval nagyon sokat beszélgettünk olyan volt, mintha 1000 éve ismernének egymást. Talakozzunk utána, majd eltűnt egy kos időre, majd ujra felkeresett és minden ott folytatódott ahol azelőtt abba maradt .. Eltelt 1 hónap és felkereste egy régi barátnője ami miatt azt modta időre van szülsége, mert ez a lány ki idegelte .. Ez engem annyira bántott, hogy azt mondtam neki soha többet nem akarok róla hallani .. Erre ő azt mondta, dehát ő ettől mèg szeretne velem beszélni , de hajthatatlan voltam és elég bunkón nyomatékosítottam benne, hogy ne keressen ezek után ... Letöröltem mindenhonnan, hogy még véletlenül se lássam ugyanis annyira belé szerettem, azóta is képtelen vagyok elfelejteni . Hiába próbálok más kapcsolatokba belekezdeni, mindig mindent hozzá hasonlítok és senkit nem tudok ugy szeretni mint őt. Szerintetek van értelme felkeresnem, hogy mennyit jelent nekem azóta is ? Vagy tényleg csak tenyleg akkor kellettem neki amikor épp nem volt más ?? Áááá...
2014. aug. 6. 16:16
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nem vagyok analfabéta csak a hülye telefonom átírt 1-2 dolgot .
2014. aug. 6. 16:19
 2/3 anonim ***** válasza:

Ügyes vagy, most edd meg szépen, amit főztél. Remélem, visszakapod ezt még egyszer az életben.


Hagyd most már békén szegény fiút. Jobb lesz neki nélküled.

2014. aug. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem jól tetted, hogy akkor visszautasítottad (lehet, hogy egy kicsit finomabban kellett volna). Ha nagyon bánt a dolog, keresd fel, hogy ne maradjon benned az az érzés, hogy mi lett volna, ha.

Ha még mindig szeretne tőled valamit, akkor nem fog visszautasítani, ha viszont visszautasít, akkor magadnak teszel vele jót, ha többet nem keresed.

2014. aug. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!