Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek milyen vicces/ciki...

Bdomcsi77 kérdése:

Veletek milyen vicces/ciki dolog történt meg?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 15:23
 1/5 anonim válasza:
100%
Hát velem hm válaszoltam ere a kérdésre. :)
2015. aug. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer bezártam magamat és 4 embert az osztályba,aztán rosszul lettem,zsibbadt mindenem és sirtam.A tanárok meg kint nevettek rajtam.Visszaemlékezve tudom hogy hülye voltam :P
2015. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
61%
Felállt a farkam a tesi tanárnőre, ő meg látta:-[
2015. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
93%

Ááá ne már ez ütött 3-as. xD

Hogy nézett ki a tesi tanárod,el sem tudom képzelni xD

2015. aug. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Huh, hát az enyém nagyon kínos volt. :/

Töri óra előtti szünetben az udvaron marháskodtunk a többiekkel, és mikor csengettek, persze csigagyorsasággal mentünk be az épületbe, utána az osztályba.

Na, a mi töritanárunknak van egy olyan tulajdonsága, hogy már óra előtt általában bent van a teremben. Persze, normális, hogy ezt én elfelejtettem.

Nagy lazán besétálok az osztályba, ketten csendben beszélgettek az ablaknál, egyik ült a padban és a füzetét bújta. TZ előtt álltunk.

Szóval ott tartottam, hogy beléptem az osztályba, és mint aki teljesen meghibbant, elordítottam magam, hogy ,,Ba...szki, kell nekem ez a TZ pont most?"

A tanár természetesen hallotta ezt. Azt a reakciót kellett volna látni, amit akkor vágtam, amikor szembesültem a ténnyel, miszerint a fiatal töritanár a katedránál ült.

Csúnyán megnézett, nekem pedig sült a pofám. Azóta nem merek a szemébe nézni. De szerencsére, nem lett semmi probléma belőle, hiszen TZ írás közben is mintha vigyorgott volna. Szerintem a reakciómon, vagy hogy mennyire zavarba jöttem.

Ez így elmesélve nem is annyira vicces, de miután kijöttünk óráról, sírtam a röhögéstől. És ugyanakkor égett a fejem is. :)

2015. aug. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!