Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek milyen vicces dolog...

Veletek milyen vicces dolog történt az iskolában (aranyköpés, stb. )?

Figyelt kérdés
Aranyköpések, vicces események, meg egyéb ilyenre lennék kíváncsi, de szigorúan csak iskolait szeretnék kérni! :)

2013. dec. 6. 17:21
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
amikor történelemből feleltem elkezdtem beszélni a kutyafejű tatárokról.ami ugye irodalomxD
2013. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Olvasàsbol nadragulya helyett nadràgulyàt mondtam. Az egész hulye osztaly rajtam röhögöt
2013. dec. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%
Régen volt, még orosz volt a kötelező nyelv. (Mást meg nem lehetett tanulni.) Nehezen ment, a szemét orosztanár persze velem olvastatta fel az egész A/4-es oldalt. Nagy nyökögve a végére értem (közben úúúgy reménykedtem, hogy csak kicsengetnek, de nem, oroszórán sokkal lassabban telik az idő), és a tanár azt mondta, hogy fordítsak. Én meg megfordítottam a lapot, és nem értettem, mit röhög mindenki.
2013. dec. 6. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:

Most én is írok egyet.

Egyik osztálytársam azt írta a földrajz dolgozatába, hogy a Finnországban mindennek az alapja a Skandináv-hegység. :D


Itt egy másik.

Ezt én mondtam.

Egyik magyarórán osztálytársammal boncolgattuk a tanárnőnkkel, hogy a tanárnő(aki az ofőnk is), hogy a következő dolgozatot milyen lapra nyomtassa. Osztálytársam a színes kartonpapírt mondta, majd jöttem én. Hirtelen nem jutott eszembe a szó, megpróbáltam körbeírni a következőképp: Vékony, gyűrött színes papír. Majd megpróbáltam kimondani a papír nevét: KREOL papír (krepp papír helyett). Mindenki nevetett, azóta is előszokott kerülni néha, pedig tavaly történt.


A másikat osztályfőnököm (magyartanárom) hozta össze magyarórán. Verset kellett felmondani.

- Egyik osztálytársam mondja a címét: Petőfi Sándor, Szeptember végén.

- Osztályfőnököm (félrehallotta és a következő kérdezte tágra nyílt szemmel: Tessék? Mi az a MESE CD??

Mindenki nevetett, és vagy 10-en mondták kórusbán, hogy: Petőfi Sándor, Szeptember végén. (Ugyanis osztálytársam jól mondta a címet.)

Azóta akárhányszor félrehall valamit a tanárnő, szállóigeként felidézzük neki a "Mese CD" kifejezést. :)


Várok még aranyköpéseket és egyebeket! :)

Az eddigi válaszolóknak ment a zöld pacsi! :)

2013. dec. 6. 19:20
 5/38 Egy ork ***** válasza:
91%

Valahol történt, hogy szóbeli felelés volt, és az 16-18. századi Európáról volt szó.

A felelő egy kukkot nem tanult rá, és súgták neki, hogy a jakobinusok. Erre ő: A japán kubikusok


Szárölelő növény helyett azt olvasta egy ismerősöm, hogy sz*rölelő növény.

2013. dec. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
71%
Èn egyszereűen az egyik orán olyat tüsszentettem hogy beszartam a gatyámba.....
2013. dec. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

#6 Nem vicces....

+ kamu



Fizikán előttem ülő gyereknek kapucnis pulcsia volt és a nyakába akasztottam egy papírlapot amin az állt, hogy "temess el élve" és a hátam mögött ülők röhögtek és kaptam egy egyest mert vicces voltam.



A centripetális gyorsulást vettük és (minden órán dobálom a tollat és ebből minden tanár problémát csinál), hogy szemléltesse elővesz egy

egy poharat madzagokra kötve elővette (egyik osztálytársam

megszólal, hogy " Szájkosár!" fizikatanár - "Azt majd a következő órán szemléltetheti." Kihív a tanár. Az egész osztály röhög. Kimegyek. A tanár addig megtölti a poharat félig. Megkérdezi, hogy meg tudom forgatni, úgy, hogy elég gyors legyen ahhoz, hogy bennemaradjon a víz? Mondom - "Persze!" A tanár kimegy a teremből. Visszales az ajtónál. Megpörgetem. Kábé 15 másodpercig megy rendesen. Utána BUMM!! -- B.a.s.z.k.i!! Eltaláltam a tanári asztalt, a széle letört ( a tanári asztalnak). A víz ki a padlóra....


Remélem elolvasták

És köszönöm a figyelmet

2013. dec. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
Kémia órán történt,én feleltem.Az atomok közösülnek....az istenért sem jutott eszembe az egyesülnek szó,előtte valamilyen erotikus könyvet olvastam,onnan ugrott be a szó.A tanárnő alig tudta visszatartani a röhögését.
2013. dec. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
89%
Utolsó 2 bearanyozta a napom :)
2013. dec. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

#6-os picit valószínűtlen (piros mancs, sajnálom). :(


#7-es és #8-as IMÁDTAM (zöld kéz), a vízkifröccsenős a kedvencem! Várom még az ilyeneket.

2013. dec. 10. 15:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!