Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan kell időgépet építeni?

Hogyan kell időgépet építeni?

Figyelt kérdés
Valamit nagyon nagyon elrontottam, és egyáltalán nincsen mód a visszacsinálására. Hogyan építhetek időgépet (lehetőleg minél rövidebb idő alatt)? Muszáj lenne, nincsen más megoldás. Az egész életem értelmetlenné válik, ha nem megyek vissza a múltba és csinálom máshogy.

2015. aug. 11. 01:05
1 2
 1/20 Ozmium42 ***** válasza:
86%

Időgép építése: ülj le egy fotelbe, helyezkedj el kényelmesen és várj, amíg el nem éred a jövőt. Gyorsabb utazásért aludhatsz is.


Miért fontos, hogy mennyi ideig építed az időgépet, ha utána visszanyerhetsz vele akármennyi időt? :DDD Nem ráérsz?


Miért gondolod, hogy az életednek volt eddig értelme?

2015. aug. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%

Az időgéppel csak egy irányba, a jövőbe utazhatsz, a múltba nem tudsz.


Én már csak tudom, mert a jövőből jöttem.

2015. aug. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, vétettél-e már olyan hibát, ami után úgy gondoltad, hogy nincs tovább. Épp ez a baj, ha építettem volna a jövőben egy időgépet, és visszajöttem volna a múltba, megállítottam volna magam a hiba elkövetésében, és akkor nem lenne semmi dolgom. DE ez nem történt meg, tehát muszáj megépítenem az időgépet, és visszamennem megelőzni a hibát. Aki épített már működő időgépet (kétirányút) az írjon.
2015. aug. 11. 01:45
 4/20 Ozmium42 ***** válasza:
85%
A születésedről beszélünk? Ennyire életképtelen nem lehetsz. Nem lehet visszafelé utazni az időben. Ha lehetne, akkor találkoztál volna magaddal. De nem találkoztál. Már nem is utaztál vissza. Nem is fogsz tudni. A hibát, amit elkövettél, úgy marad. Most már a továbbiak miatt aggódj, ne a múlton rágódj, meg elvetélt ötleteken szorongj, mint amilyen az időutazás.
2015. aug. 11. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Ahogy Ozmium42 mondja...ezt már el_asztad, de még mindig van sok esélyed. Ha a múlton, avagy annak megváltoztatásán rágódsz, bekattansz. Foglalkozz a jelennel és a jövővel, ezeken tudsz változtatni, de a múlton nem.
2015. aug. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Kövesdi Vilmos válasza:
"Csináltam egy kísérletet. Bulit rendeztem időutazóknak, de nem küldtem el a meghívókat. Mégsem jelent meg senki, pedig sokáig vártam" Stephen Hawkingnál
2015. aug. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
igyál házi szilvapálinkát. miután elmúlik a hatása a jövőben térsz majd magadhoz, pár órányit tudsz így a jövőbe utazni. többször kell innod a hosszam időutazáshoz. ha szerencséd van neutralizálóként is használ, és elfelejted a hibát amit elkövettél.
2015. aug. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
2015. aug. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként, az hülyeség, hogy nem lehetne a múltba utazni, csak a jövőbe. Legalábbis szerintem. Pont fordítva: a jövőt mi írjuk, az még nincs, oda hogy tudnánk előre menni?
2015. aug. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:

Szerintem pedig hogyha lehet időben utazni, akkor mindkét irányba lehet.

#9 ha visszamegyünk a múltba, akkor onnan tekintve a mi jelenünk jövőnek számít(legalábbis szerintem:D)

2015. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!