Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Budapesten és környékén merre...

Budapesten és környékén merre lehet vámpírokkal találkozni?

Figyelt kérdés

Elsősorban szórakozóhelyek érdekelnének, tudományos kutatást/megfigyelést szeretnék végezni. Párom bölcsészként is ebből akarja írni a szakdogáját.


Tudom, hogy vannak és álcázzák magukat, erről több film is szól. Kérem csak az válaszoljon, aki érdemben tud segíteni és szintén hisz benne. Nem a "hülye vagy, de minimum ostoba" tipusú válaszokat várom, akár privátban is. Fontos!


egyébként nem félek tőlük.


találkoztam már velük parkokban, de gyorsan elillannak. Nem tudom miért, talán mert macskaszőrt mindig hordok magamnál?



2015. aug. 11. 01:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%

Szórakozóhelyeken csak vérfarkasok vannak, igaz, teliholdkor elbújnak az emberek elől.

Igen, lehet, hogy megrémiszti őket a macskaszőr, helyette inkább véres tampont hordj magaddal, arra jönni fognak!!! Csak kerüld a boszorkányokat és a hobbitokat, hordj magaddal mamutszőrt, attól elillannak! Sok sikert haver.

2015. aug. 11. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%

Vámpírt ugyan nem ismerek, de ha jó csaj vagy, szívesen bemutatlak a vérfarkamnak.

Azzal játszhatsz vámpírosat is, már ami a szívós részét illeti.

2015. aug. 11. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Ha-ha!

nagyon viccesek vagytok!

Kérem csak olyanok szóljanak hozzá, akik hasonlóan komolyan, lényegien gondolkoznak

2015. aug. 11. 11:37
 4/16 anonim ***** válasza:

Jókat nevetgél 1-es, 2-es...csak a vicc hogy valóban léteznek vámpírok, de nem Budapest szórakozóhelyein fog összegyűlni.


Hanem elzárt helyen, ahova csak meghívással jutsz be, egyébként kérdező ráb...tsz az ilyen keresgélésre, mert ahogy belépsz kapásból megérzik hogy nem vagy vérívó és nem vagy vámpír és akkor be fellegzett.


Ha neked megér annyit hogy az életeddel játsz, csak gratulálni tudok.


Inkább színházba és könyvtárba mennél, vagy elmennél nyaralni vagy moziba a pároddal.


Örülj neki, hogy ilyen dolgokkal soha sem kerültél kapcsolatba.

2015. aug. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, küldtem privát üzenetet, felvenni a kapcsolatot
2015. aug. 11. 12:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Sorry, én csak leírtam a véleményem erről az egészről, és nem kívánok ilyesmivel foglalkozni.


Szép napot.

2015. aug. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Igen, jókat nevetgéltem a kérdésen.

Én magam nem vagyok szkeptikus, egészen gyermekkorom óta nyitva van a harmadik szemem (nem, nem vagyok skizofrén), szóval mondhatni amióta az eszemet tudom, mondhatni két világban élek.

DE valahol meghúzom a határt, és nem hiszek el minden zagyvaságot.

Arról tudok, hogy lehetnek titkos szertartások, ahol fanatikus emberkék valóban isznak vért, viszont ők igazából nem vámpírok.

Azonban nyitott vagyok a tapasztalataidra, érdekel, miért gondolod, hogy léteznek vámpírok, milyen bizonyítékok támasztják ezt alá. És most tényleg nem azért, mert ki szeretnélek nevetni, őszintén felkeltette az érdeklődésemet a téma :)

2015. aug. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Most nézem, hogy a "humor" kategóriába van rakva a kérdés :D akkor semmi :D már mindent értek :D
2015. aug. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy léteznek, nem egyszer találkoztam velük, de képtelenek megnyílni. Lehet a macskaszőr miatt. De anélkül közéjük menni meg elég nagy bátorság lenne.


én a szúnyog szigetnél, illetve káposztáson a duna felöli részen észlelek a legtöbbet, de a kopaszi gátnál is láttam már őket.


Valószínűleg a folyó közelsége is közrejátszik ebben.


Párom is látott már többször, de anyukám nem hisz nekem és ne szereti ha erről beszélek. apukám hallani sem akar róla és még ijesztőnek is tartja. Nem elég erős és képtelen szembenézni a valósággal.


tanulmányozni szeretném őket, bebizonyítani a világnak, hogy igenis léteznek. és nem úgy kell őket elképzelni, mint batmant. azt csak a média csinálta, hogy nevetségessé tegyék az egészet. Persze vannak sokkal jobb vámpíros filmek, batman nem az és nagyon sumák az a film...

2015. aug. 11. 14:13
 10/16 A kérdező kommentje:

én ezotéria-->természetfeletti lények kategóriába tettem a kérdést és ez biztos!


erről beszéltem, már itt sem lehet nyugton az ember :-(


megpróbálják nevetségessé tenni az embert. de a vámpírok már az interneten is jelen vannak és beleszólnak az internet alakulása?


nemzeti konzultáció szerintetek miért van a magyar internetről? hogy milyen legyen a magyar internet? kicsit gondolkozzatok el ezen..

2015. aug. 11. 14:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!