Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Vámpírokkal kapcsolatos...

Vámpírokkal kapcsolatos információgyűjtés. (? )

Figyelt kérdés

Valójában teljesen tisztában vagyok szinte minden ,,fontos" információval a fajta jellemzőivel, kialakulásának körülményeivel (annak szükségességével) és a működésükkel. Csupán kíváncsi vagyok, hogy van-e olyan aki tud nekem új információkkal szolgálni. Tehát minden okkultistát megkérek, hogy ossza meg velem (lehetőleg privátban) tapasztalatait, ha az ,,különlegesebbnek" mondható és cserébe persze én is elmondom azt amit tudok!

Nagyon szépen köszönök előre is minden választ!



2015. júl. 18. 04:45
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
73%
Ideje felébredni. :D
2015. júl. 18. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden fontos infóval tisztában vagy, miért akarod, hogy a nem fontosakat megosszák veled?
2015. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
38%
Én vámpír vagyok. De a segesvári kódex értelmében ha bármit elmondanék neked meg kéne öljelek, majd a fajtársaim végeznének velem.
2015. júl. 18. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
100%
Én is vámpír vagyok, de egy ideje tudom magamról, hogy nem létezek. Egyébként a fajtám léte a horror regényeknek köszönhető. Állítólag ez a legfontosabb információ rólunk.
2015. júl. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
74%
Ó, ismerem ezt a játékot. Valójában semmit sem tudsz, csak így akarsz információt szerezni. Azt gondolod, hogy írni fognak neked, páran talán meg is teszik, mert azt hiszik, hogy tényleg tudsz valamit.
2015. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:

Desmodontinae alcsaládba többen is tartoznak

ha jól tudom 3 faj már kihalt de van még 3 ma is létező

főleg dél-amerikában élnek de közép-amerikában is megtalálhatók

2015. júl. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem tudsz , a vámpír egy olyan élőhalott lény ( főként másnaposan ) mi az űrben kering itt ott szőrös és nagy foga van . Fő tápláléka a marslakók házikedvenceinek orrválladáka :D
2015. júl. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
A kialakulásának körülményeit megoszthatnád velem. Minek az info beked ugyse tudsz levadaszni egyet se. Nem léteznek jo reggelt kakukk kakukk
2015. júl. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
A bugi bugi ég a budi mondóka előcsalogatja őket :D
2015. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 A kérdező kommentje:

A tudatlanság és a tanításoknak élő elvakítottak mit sem tudása egyaránt felütötte fejét. Sajnos kicsit sem érdekel az, hogy ti mit gondoltok, hisz még a betanításotoknak szentelitek életeteket. Nem próbáltok meg saját útra lépni, éltek szépen mint a jól betanított robotok és teszitek a dolgotokat. Ha egy kicsit is átlátnátok a fátyol mögé, vagy nem Istenhitként tisztelnétek a számotokra megtanított alapvető dolgokat, amik csak az ösztönszerű létezést segítik akkor talán.. Ismétlem talán tudnátok ezt-azt.


Ezzel szemben elég sok információ van a birtokomban. Az pedig, hogy ti milyen jelentéktelen módon próbáljátok meg ezt nevetségessé vagy semmissé tenni, az csak titeket tesz még nevetségesebbé..:/.


Ha pedig nem léteznének, akkor nem lehetne viszonylagosan sok információ a birtokomban róluk. Itt pedig ne ilyen ,,a napfényben csillog a bőrük" szarságokra gondoljatok, hanem rendesen egymásra felépülő dolgokra. Nem csak 1-2 információ foszlányra.


Ui.: Azért szeretnék többet megtudni, mert van közöm a dolgokhoz. (Egyet sem áll szándékomban megölni, mivel arra ember képtelen, akárhogyan is legyen ez a mesékben.) Az, hogy ,,sok" információval rendelkezek pedig nem jelenti azt, hogy ne rendelkezhessek még többel. Lehet az kicsit és nagy. Lehet, hogy éppen ez fog rajtam segíteni a továbbiakban. Úgyhogy köszönöm az okoskodást, de elég volt a robotokból ^^

2015. júl. 18. 15:55
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!