Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Van itt olyasvalaki, akinek a...

Van itt olyasvalaki, akinek a házát már legalább egyszer megszállta Dóra a felfedező? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Honnan tudtátok meg hogy megszállta a házat ? És hogyan űztétek el ?

2015. aug. 17. 12:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Fura hangokat hallotam a szobámból ( én a nappaliban voltam )és mikor benyitok látom hogy a ágyamon ugrál Dóra a felfedező és ezt énekli : Tüptürüptüptü Dóra !Tüptürüptüptü Dóra ! Dóra,Dóra,Dóra,Dóra KALANDRA FEL ! És akkor ellő kapom az XXL-es baseball ütőmet és mikor már leütöttem aladtam a kinai piacon!
2015. aug. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hozzánk egyszer betört éjszaka, de megdobáltam szilvás gombóccal, és elmenekült.
2015. aug. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nálunk volt már. Azt hallotam, hogy valaki folyamatosan ezt énekli "én a térkép vagyok..." és egyszercsak megjelent elõttem a semmibõl Dóra. Én úgy megijedtem hogy ijedtembe agyoncsaptam. Most itt fekszik a padlómon. Nem lehet kiüzniiii :DDDD
2015. aug. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bazki, 3-as, akkor én hiába vártam ma virra-Dóra.
2015. aug. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Elkezdte énekelni ezt a béna dalt aztán kiugrott a tvből a térképpel a kezében és elkezdte kérdezni a térképet,hogy én hova bujtam (mert elbujtam az ágy alá) aztán "feltérképezte" a házat és elkezdi: a konyhán át túl a nappalin és az ágy alatt. Dóra is elkezdi: konyha,nappali,ágy. Ekkor megjelenik a lopós róka és visszaküldi őket a tvbe, hogy biztos hogy én nem ide bújtam, azóta hálás vagyok a rókának ő volt az én "szellemirtóm". Többé nem jött el hozzám,ja amúgy meg akart ÖLNI!!
2015. aug. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Elfelejtettem irni hogy a NickJr-on mindig megjelenik kishugomnak mert ö mindig a távirányítóval való Dóra-idézés mellett dönt,remélem többször nem lesznek gyilkos hajlamai. Bár most,hogy Dóra "megnött" (ùj Dóra lett, megnött a haja,meg már nem annyira duci) lehetne több esze. És ezt üzenem neki:NE ÖLJ DÓRA!!!
2015. aug. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egyszer a 3 éves kishugom nézte, és egyszer csak kimászott a tv képernyőből, de én visszarugdostam
2015. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez úgy történt,hogy a 3 éves unokahúgom megidézte Dórát a távirányító 7,0 és az OK gomb segítségével.Mikor meghallottam,hogy "Spiper ne lopkodj",akkor már tudtam,hogy meg szállta a házam.Ezután hoztam a szentelt vizet,paprikasprét és egy bézbózütőt.Lecsaptam,leöntöttem a szentelt vízzel és meglocsoltam egy kis olajat és elégettem.Azt azért meg kell hagyni,hogy utánna már nem szállta meg szent és sérthetetlen lakásom!
2015. aug. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hozzám csak Szvájpör tört be de a Dórától ellesett trükkel hatástalanítottam. Háromszor rákiáltottam hogy "Szvájpör ne lopkodj!" erre ő "A csudába lebuktam!", ott hagyta a plazmatévét és búsan elbandukolt. De másnap észrevettem hogy eltűnt a gyémánt gyűrűm.
2015. szept. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nálunk a majom szokott néhanapján szaladgálni, olyankor elengedem a kutyát, és egy jó darabig nem is látom a majmot..
2015. szept. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!