Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A fiúk makkját is megérzik/kis...

A fiúk makkját is megérzik/kiszagolják a vaddisznók?

Figyelt kérdés

2015. szept. 13. 21:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Arról álmodnak!
2015. szept. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ezt miből vezetted le, miből gondolod, hogy éreznék, kifejtenéd?
2015. szept. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Perverz disznó a makkommal álmodik! :-)
2015. szept. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: onnan, hogy muttkor pasimal voltunk kinn az erdöbben, és aszt monta hogy elmegy pisilni, de sokájig nem jött én pedig utána mente m és láttam hogy egy lehuzott gatyával áll és egy badisznó ott nyalogassa neki. amikor a barátom észrevette éngem akkor igy moonta hogy a badiszno elkábitotta és azért mert hogy megérezte a makkját és igy meg akarta neki enni. es most felek, hogy esetleg telnyeg el-e kabította őt és akkor a badiszno megeroszakolta vagy valami olyasmi, vagy felek hoyg esetleg a pasim hazudott. azért csak mondom ezt kerdezem itt is meg
2015. szept. 14. 14:51
 5/7 anonim válasza:
2-es vagyok, igen kiszagolják, de nem olyan értelemben mint a tölgyfa makkját. A pasid farkának az illatát érezte meg, mert lehet, hogy a pasid kanos volt és megkínálta vele. Az állatok bármit lecumiznak amiről azt hiszik, hogy csöcs és majd tej jön belőle. Úgyhogy semmiféle kábítás nem volt, ő kábított téged, hogy kimagyarázza mit csinál. Ha éredekel hogy ez ténylegesen, hogy néz ki,írj privit és küldök linket.
2015. szept. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még jó hogy felénk nincsenek vaddisznók :'D
2015. szept. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

Kompletten cáfolom az egészet.

A további terjesztők átjöhetnek sorban állni egy nyakasért.


:D

2017. márc. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!