Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » A Mézga család szomszédságában...

A Mézga család szomszédságában élek. Hogyan lehetne elviselhetőbbé tenni az életet mellettük?

Figyelt kérdés
a legszörnyűbb szomszédot fogtam ki. Sokszor már annyira elegem van belőlük el sem hiszitek. nem lehet egy nyugalmas percem, ezek állandóan kiabálnak, veszekednek. pontosabban az asszony. Paula. köszönésen kívül nem is beszélek velük, de tudom már kívülről mindegyik nevét, annyit kiabálnak, hangoskodnak. áthallatszik minden. ha nem Géza a hibás akkor Aladár vagy Kriszta van előszedve valamiért. vagy a blöki...igen mert ők kutyát és macskát tartanak a lakásban. néha különös hangokat, zörejeket fog be a Tv-m amit állítólag szintén Aladár megbütykölt rádiója gerjeszt. és az ablak! minden héten cseréltetik az ablaküveget mert sikerül valahogy betörniük...szóval elég különös ez az egész. és nem magamban gondolom így, a többi lakó sem szimpatizál velük. Máris már többször ment át hozzájuk de nem ér az semmit. kiabálnak egy sort, aztán folytatódik minden ugyanúgy továb. elköltözni nem fogok miattuk, de várok tippeket hogy lehetne "elviselhetőbb" az élet Mézgáék mellet. köszönöm.
2010. márc. 14. 17:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
86%
szóval te vagy Máris szomszéd??:)
2010. márc. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
nem. ha nem lettél volna lusta végigolvasni nem kérdeznél ilyet. én nem megyek át a szomszédba kiabálni mert tudom felesleges
2010. márc. 14. 17:53
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Hé! Ön nem szeretne valamit, amivel lecsillapíthatja szomszédait? Ha igen, küldjön nekem 10000 Ft-ot, és én elküldöm neki a megoldást. Tessék:


[link]

2010. márc. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha hiszed, ha nem, előző válaszoló, az unokahúgom Londonban kapot ilyet. Megvan neki Harryé, Hermioneé és Voldemorté is. Ha nem hiszed, küldök róle képet.

Egyébként, szeirnt egy sokkolóval meg tudnád fegyelmezni a pimasz szomszédjaidat, kedves kérdező.

2010. márc. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
elhiszem, gondolkoztam is ilyen megoldáson de elvetettem az ötletet mert sajnos mugli vagyok és nem tudok bánni az ilyen eszközökkel, még komolyabb bajt okoznék vele. de köszönöm.
2010. márc. 14. 18:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ezzel biztos tudnál bánni:

[link]

XDD

2010. márc. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugalom! Én tudom mi fog történni- lesz az életükben egy időszak, amikor elhúznak Amerikába. Na, akkor kell megnyomni a "Pause" gombot.
2010. márc. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

ma 00:15

Hívj engem: [link]

2010. márc. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
a legegyszerűbben úgy tudnád őket elviselni, ha olyanná válnál, mint ők
2010. márc. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
1 euróért megmondom!( Haladni kell a korral, azért euró) :D
2010. márc. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!