Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Elofordult mar veletek olyan,...

Elofordult mar veletek olyan, hogy beszartatok es mas is latta? (Ugy hogy nem kisbabak voltatok -. -)

Figyelt kérdés

2015. okt. 3. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Taborba 12 fiura jutott 1 wc. Egy srac bement es majdnem fel orat ult bent. Kozbe ramjott a kolbaszolhatnek. Mar alig birtam tartani mikor az egyik csavo ugy megijesztett hogy kiment a kolbi:/
2015. okt. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szegeny :( tuti nagyon egtel
2015. okt. 3. 20:56
 3/3 anonim válasza:
Hát az én sztorim nem ciki hanem ultra ciki. Egyszer még negyedikben osztálykiránduláson voltunk. A szállással szemben volt egy étterem szerűség. Ott vacsoráztunk amikor már nagyon kakilnom kellett, de ott nem volt vc. Visszakéredzkedtem ( nem tudom hogy kell írni) a szállásra. Már besötétedett. Nagyon, nem láttam semmit csak az utcai lámpákat. Mentem az utcán már alig bírtam visszatartani, amikor az egyik osztálytársam nagyon viccesnek találta hogy csendben követ. Egyszer csak felüvöltött én meg bekakiltam. Persze be is pisiltem hozzá.Nem vette észre mentünk tovább (utána ő is jött) beértünk az ajtón. Felkapcsolta a lámpát és látta hogy a nadrágomon egy óriási pisi folt van. gyorsan berohantam a vc-re. Hát persze hogy nem ért véget a pechszéria. Nem zártam be a vc ajtót ő meg direkt rámnyitott és látta ahogy nadrág és alsógatya nélkül állok a vécé előtt és próbálom kiüríteni a kakit belőle. Ott álltunk ledermedve. Utána iszonyatosan felröhögött. Nem várt meg visszarohant az étterembe. mentem vissza ( váltócuccban) és mindenki engem nézett, és egyszerre tört ki belőlük a röhögés. Az egyik tanár felállt és odajött hozzám. Azt mondta hogy szívesen elkísér a boltba pelenkt venni. Persze én nem értettem és mondtam hogy nem kell. Később megtudtam hogy a gyerek aki megijesztett ( és aki miatt becsináltam) kitalált egy kamusztorit hogy nekem ilyen problémáim vannak, hogy nem tudom visszatartani. nagyot égtem :'(
2015. okt. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!