Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Veletek előfordult már h...

Veletek előfordult már h beszartatok/v a természet lágy ölén csináltátok neadjisten utcán?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 01:41
 1/10 anonim ***** válasza:

vízitúrán 6an szartunk egyszerre egy mező közepén

régi szép idők

2011. aug. 15. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
pff az igen és miért?D
2011. aug. 15. 01:47
 3/10 anonim ***** válasza:
miért? mert kellett és vízitúrán nem sok wc volt
2011. aug. 15. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

a szabadban én is csináltam már.

szintén túráztunk és nagyon rámjött.

2011. aug. 15. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Egyszer Kőszegen voltunk a hegyekben és elkapott a szükség.

Az út mellett nekiálltam és tettem amit kellett. Évekig azzal szekáltak hogy jön az őzike és kinyalja...

2011. aug. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nagyon rámjött a fosás.Nos egy parkban miközben az akkori barátnőm a kutyáját sétáltatta. :) de akkor is egy bokor tövébe mentem.
2011. nov. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Rám a múltkor a Hungária körúton jött rám a nyugodt szapora. Még szerencse, hogy tudtam, hogy a Thökölyből jobbra nyílik a Mexikói út, ott tettem ki egy vastag fa tövénél. :D


Akkor ez nem volt ilyen nevetséges. De megnyugodtam, mert találtam ott más papírokat is, szóval már mások is megtisztelték azt a fát.

2013. jún. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer hazafelé menet annyira rámjött az inger, pedig nem volt hasmenés, hogy kerestem egy bokros részt és ott kiengedtem.
2014. jan. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyszer nem voltam WC-én egy napig, másnap reggel pedig már nem volt időm elmenni, pedig éreztem, hogy kéne. Egész nap tartogattam, este viszont hazafelé jövet a buszon nem bírtam tovább és besz*rtam.
2014. jan. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
egyszer futottam Miskolcon és rámjött a fosás, de nagyon. Kínomban az újgyőri főtér szinva-hídja alá mentem be, ott rottyantottam miközben a város forgalma dübörgött a fejem felett. Mások is szerethették a helyet, mert nem győztem kerülgetni a taposóaknákat...
2019. júl. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!