Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi kell ahhoz, hogy humorista...

Mi kell ahhoz, hogy humorista legyek? Milyen végzettség/iskola? Meg lehet élni belőle?

Figyelt kérdés
Most elsős gimnazista vagyok, általánoson. Már régen is gondoltam rá. Mindenki mondja, hogy stand-up comedy-snek kéne lennem, mert hihetetlenül el tudok játszani vagy kiparodizálni akárkit, akármit akárhol. Azt mondják jó a humorérzékem és nem viszem túlzásba a dolgokat. Mennyire lehet ebből megélni? Jó tanuló vagyok, nem ez az életcélom igazából, de nagyon szívesen csinálnám. Iskolai rendezvényeken is szerepeltem már :).

2015. okt. 16. 16:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Meg lehet élni furfangossággal.

Ha tényleg jó a humorérzéked akkor nem kell marketing és 100000 nézővel már megélhetsz nem is szűkösen.

A youtube-ról beszélek mert a youtube fizet ha nézik a műsorod. Tanulj és fuss fel.

2015. okt. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 17. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!