Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Lehetséges hogy szerelmes...

Lehetséges hogy szerelmes vagyok a hegedűbe?

Figyelt kérdés

11 éves lany vagyok egyiknap lukteto vagyat ereztem ahoz h valamilyen hangszeren kezdjek jatszani ,az oka is megvolt de az nem lenyeges.Annyira vagytam ra hogy legalabb egyszer foghassak es kiprobalhassak hogy sokszor sirtam lehangolt voltam, vagyis vagyok meg mindig. Mar meg van igerve meg minden nem kapok ha nem beiratbak egy iskolaba ahol bizzositanak meg minden de egyenlore ez nem megoldhato ,es sokszor sirok

egszeruen faj a szivem annyira szeretnek es akarmit teszek akarmit mondanak nem marad abba es lebeszelni sem lehet rola a penz megvan ra mar mindjart kipattanok mostis nem fogok varni arra az iskolara meg fogom venni.na mundegy elegge eltertem szoval lehetseges hog ez a megallithatatlan feltoro vagy esetleg az lenne mert nem is az hogy vagyakozom ra a targyra hanem a hangjara mef a targyra is na nemtudom megfogalmazni a lenyeg hogy nagyon nagxon szeretnem. Mit gondoltok?



2015. okt. 21. 18:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Az objektofília a tárgyak iránti szerelem vagy szexuális vágy/vonzalom. Volt már rá eset valahol külföldön hogy emberek tárgyakkal házasodtak össze.

Neked valószínűleg hegedőfíliád van, ha lehet ezt így konkretizálni :D


Amúgy egyáltalán nem lényegtelen, hogy miért akartál hangszeren játszani. A csellókról mit gondolsz?

Ha játék hegedűt vagy plüsst kapnál, az nem volna jó?


Milyen terveid vannak a zene területén? Van kedvenc zenéd vagy műved és ha igen, akkor mi?:)

2015. okt. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mondhatni én is "szerelmes" vagyok csak én a zenébe. :D
2015. okt. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen zenébe?:)
2015. okt. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hát sokfélébe de leginkább filmzenékbe. :D
2015. okt. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem bírom eldönteni, hogy ez most tényleg humor kategória, vagy normális kérdés.

Nos, magát a kérdést nehezen fogom fel.

Egyébként én is szerelmes vagyok, csak a pálinkába.

A sört meg a bort utálom, ezért pusztítom.

11 évesen én a tv-be voltam szerelmes, meg a mesében a kitalált fickóba. Varázsvödörre vágytam amibe beleugorhatok és Dínóföldön lyukadok ki.

2015. okt. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ez tenyleg nem vicc. Legalabbis nem annak szantam. Es most hogy igy mondod nrm lenne eleg egy pluss mert igazan jatszani szeretnek es egyszeruen az ahhmm szoval igazi fonddal elkeszitert hegedu es csellora nem is gondoltam csak csak csak a hegedu nem birom mar barkit latok hegedulni akar a tvben fajni kezd a szivem es nem tudok mit csinalni

Kedvenc muveim nincsenek nem ismerek ismertebb muveket de szivesen hallgatom akarmilyen ha hegedu is van benne

2015. okt. 27. 01:59
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem te nem 11 eves vagy.
2015. okt. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!