Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 4éve szerelmes vagyok a 14...

4éve szerelmes vagyok a 14 évvel idősebb osztályfőnökömbe. Ő nő én lány. Nem tudom elfelejteni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tuti nem a legjobb topikba írtam 1000 bocsánat!

2015. jún. 8. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:
Hányadikos vagy?
2015. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van férje?

Tud róla?

2015. jún. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
12es. Barátja van, de mielőtt lett neki olyan jeleket küldött amiket nem lehet félreérteni/elfelejteni. Nagyon jó barátok voltunk. Próbálok utalni rá, 9be egyszer rajött de azt mondtam neki hogy nem. Azóta csak utalgatok
2015. jún. 8. 14:39
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nem szerelem, hanem rajongás..

el fog múlni, próbáld lekötni magad valamivel

2015. jún. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

"olyan jeleket küldött", mik voltak a jelek? És miért tagadtad le neki, illetve ő miből jött rá az érzéseidre?

19/L

2015. okt. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Elballagtam tobb mint egy honapja, de a legnagyobb fajdalom amit valaha ateltem. Problok kuzdeni, de nem csak lelkileg, szexualisan is vonz...naprol napra jobban erosodik, pedig lekot a szobelire valo tanulas. FAJ, NAGYON FAJ, HIANYZIK H NEM LATOM MINDEN EGYES NAP. Hianyzik a hangja, a beszede, pedig probalok megbekelni a dologgal. Komolyan, az ongyilkossag forog a fejemben, nem tudok nelkule elni..
2016. jún. 11. 02:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!