Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Azon gondolkodom, hogy lehet-e...

Azon gondolkodom, hogy lehet-e semmit se csinálni? Ha én ezen gondolkodok akkor csinálok valamit. Ha bámulok ki a fejemből akkor is. Ha ülök akkor is ha állok akkor is.

Figyelt kérdés
2008. szept. 11. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Semmit nem lehet csinálni :)
2008. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs olyan, hogy valaki semmit se csinál. Ha henyél, akkor is csak jár valamin az agya, tehát agymunkát végez. Pl. a sokat elmélkedő, gondolkodó emberekre mondják, hogy csak ül és bámul ki a fejéből, meg hogy semmittevés, amit csinál, de ha belegondolunk, nincs igazuk. Akkor az éppen egy könyvön gondolkodó, üveges szemű ember nem csinál semmit? :D
2008. szept. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
hasonló elgondokodtató kérdést tett fel martin heidegger az egyetemi szekfoglaló beszeden, mi a semmi cimmel. ha nincs semmi (:)) dolgod, akkor keress rá, biztos elérhető online is, és olvasd el, talán segit megtalalni a valaszt a kerdesedre.
2008. szept. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szellemileg lehet semmit tenni, azaz semmire gondolni, néha elmélázom az életen, meg a világon stb (ilyen hülyeségeken :D), s pár perc múlva azon veszem észre magam hogy semmire se gondoltam, mintha megállt volna az agyam, elég furcsa érzés mikor feleszmélek =) Viszont fizikailag lehetetlen, ahogy írtad, bármit csinálsz, ha fekszel, ha ülsz stb. akkor is csinálsz valamit.
2008. szept. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha meghalsz és leáll az agyműködésed, akkor ebben a világban már tényleg nem csinálsz semmit, (csak a tested bomlik még egy darabig v. elég - krematórium).

Amíg élsz még alvás közben is álmodsz (REM-fázis). Eleve mit csinálsz mikor mélyen alszol (NREM-fázis): a vegetatív idegrendszered gondoskodik az alapvető életfunkcióidról.

Ha van másvilág is akkor lehet, hogy soha nem fog sikerülni "semmit csinálnod":D, bárhogy is akarod!

2008. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
ha meghalsz nem csinálsz semmit!
2008. szept. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De! Halottan fekszem.
2008. okt. 1. 14:06
 8/10 anonim ***** válasza:
mindenképpen tenned kell vmit, mert épeszű ember folyamatosan vesz levegőt
2009. ápr. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kutyi75 válasza:

Nagyon nagy szerencséd van, mert most találtam meg nagyanyám szakácskönyvét, amiben meg van a válasz a kérdésedre:

"Végy három darabot. Azt keverd össze eggyel, de legfeljebb kettővel, mert ez elég erős ízt ad neki. Használj botmixert a minél tökéletesebb elegyítéshez, egészen addig, amíg sűrű nem lesz. ezután tegyél bele egy csipetnyit, és egy felet, majd hagyd kelni reggelig. Ezután vajazott teáskanállal szedj ki belőle, azt formáld tepsi alakúra, vigyázva, nehogy elferdüljön. A sütőt állítsd 790 celsius fokra, és süsd 84 percig. Ha kivetted, jól kend meg a tetejét, és várj amíg szikkad, legalábbis nem meleg. Hidegen fogyasztva forralt lével a legjobb. Jó étvágyat hozzá!"

Remélem sokat segítettem, próbáld ki, szerintem megelégedetten fogsz gondolni a kérdésedre!

2016. máj. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Lehet semmit csinálni, csak az a baj, hogy nem tudod, mikor végezted el.
2022. jan. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!