Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Félek itthon egyedül lenni...

Félek itthon egyedül lenni mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok én egy 14 éves lány vagyok és anyukám meg apukám reggel 5 kor mennek dolgozni és csak este érnek haza micsináljak hogy ne féljek szó szerint nem merek nagyon semmit csinálni annyira félek, tipp hogy mitől lesz jobb?

2015. okt. 26. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tanulj önvédelmet ;) Meg tarts kutyát.
2015. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
karatézok :D és van kettő kutyám (staffik) és bent vannak de igyse nagyon érzem magam biztonságban :/
2015. okt. 26. 20:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hívd át a csajokat együtt lógni.
2015. okt. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
43%
Esetleg kösd le magad a magyar helyesírás szabályainak elsajátításával. Garantáltan nem lesz időd félni!
2015. okt. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Hívd át a barátaid vagy beszélgess valakivel interneten vagy legyen valami jó hobbid, sok dolgot lehet otthon csinálni! Meg el is mehetsz szórakozni! Zárd be az ajtót is! Foglald el magad valamivel, kreatívkodj, olvass, gépezz, nézz filmeket azt mindenki szeret, skypeoz!
2015. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
Hol lax cica, átmenjek? ;)
2015. okt. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Ne félj és akkor nem fogsz félni!
2015. okt. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ne nézz annyi idióta zombis meg horror filmet. Én is féltem felnőttként sokáig. Azt hittem, hogy ezek a filmek nincsenek rám hatássa Legalábbis amikor néztem őket nem féltem, inkább nevettem. Mióta nem nézek ilyen szarokat azóta nem félek itthon. Anyámak már megint igaza volt..
2015. okt. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!