Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Szerintetek az innováció...

M@teee kérdése:

Szerintetek az innováció manifesztációja a dezoxiribonukleinsav?

Figyelt kérdés
Itass ke valakit és olvastsd fel vele!

2015. okt. 30. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Értem a viccet. Ugyanakkor komolyan is lehetne válaszolni rá...
2015. okt. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A rubidiumdioxid katalizátorként való használata miatt dezoxiribonukleisav manifesztációja lesz az inováció!! Remélem segítettem!!
2015. okt. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm utolsó katalizátorokban nem is gondolkoztam...

kolbász mindenkinek

2015. nov. 1. 00:14
 5/6 Wadmalac ***** válasza:
Nem, de a pozitív hatású DNS-mutáció a populáció látens igényei irányában manifesztálódó spontán innováció.
2015. nov. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

RNS alapú élőlények evolúciója során természetes úton is létrejöhetett, de lehetett benne szerepe fejlettebb intelligenciának is (földönkívüliek, istenek), hiszen mi nem vagyunk igazán fejlett intelligencia (legalábbis ahogy így körülnézek), mégis részt veszünk a módosítgatásában.


Az is kérdés lehet persze, hogy az élet egyáltalán a Földünkön jött-e létre, vagy máshol alakult ki, illetve bárhol is jött létre ott spontán történt vagy szintén valakiknek (esetleg másféle élőlényeknek, isteneknek) a hatására.


Mivel nagy az Univerzum, ha létrejöhetett egyszer, akkor többször is létrejött (ha végtelen, akkor végtelenszer) és nyilván degenerált eset, hogy mi lennénk az elsők. Ha viszont nem mi vagyunk az elsők akkor a nálunk idősebbek nyilván hatással lehettek ránk.


Szerintem esélyesebb, hogy a megismert biológiai evolúciós folyamatokba időnként tudatosan is beleavatkoznak a már fejlettebb szereplők, mint hogy mindig csak spontán zajlana.


Ha az idő visszafelé végtelen (például mert a Nagy Bumm csak lokális jelenség), akkor biztos, hogy vannak nálunk ősibb fajok, sőt ez esetben biztos, hogy Istenek is léteznek. Hiszen könnyen belátható, hogy ha nem is lennének még, ha az emberiség nem hal ki és változatlan ütemben fejlődik a tudományos megismerés és a technológia, akkor röpke 10000 éven belül biztosan lesznek istenek, amelyek nem különböztethetők meg a szentírások Isteneitől.

2016. ápr. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!