Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az idegeneket mivel lehet elűzni?

Az idegeneket mivel lehet elűzni?

Figyelt kérdés
Hallok ilyen elrablásos sztorikat meg, hogy iderepülnek csészealjakkal. Na most mindent el lehet riasztani. Na de mi ijeszti meg az idegeneket? Hogy lehet őket rávenni, hogy ne jöjjenek többet ide? Például zenével? Vannak elég elviselhetetlen zenei műfajok (pl. rap), tehát ha a NASA kiépíteni óriási hangszórókat a sivatagba, ahol UFO figyelő antennák is vannak, akkor szerintem el lehetne őket riasztani. Nektek mi a véleményetek?

2015. okt. 31. 13:37
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Alufóliából készült sisakot kell a fejedre húzni. Az eltakarja az agyhullámaidat, így az idegenek azt fogják rólad hinni, hogy csak egy tárgy vagy, nem törődnek veled.
2015. okt. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Nem volt vicces...
2015. okt. 31. 13:50
 3/36 anonim válasza:
100%
Igen,lehet a fekete majmok zenéje is elriasztaná őket de az itteni cigány vonyítás is ,gyözike, meg a járásos cigó,ott van még a zumbó dzsimmi család szerintem ezek mind riasztóak,ha több kéne akkor bármelyik teszkós terméket hozzájuk kel vágni.
2015. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim válasza:
97%
Igaza van. 1 eskének.
2015. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg nekik h ne jöjjenek többet mert ha megegyszer ide mereszkednek megmutatod nekik a Kiszel Tündes naptaradat.. na, attol tuti elhuznak a p.csaba:D
2015. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha zenéről van szo, akkor Niki M., és Miley S. amitől sikitva rohannának.
2015. okt. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
100%
Kivéve ha ő maguk nem tartoznak a földönkívüliek közé. Na akkor viszont gáz van, mert arra jobban jönnének.
2015. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
honnan a vasporosból szeded, hogy ellenségek? barátkozni jönnek, teázni, beszélgetni, miért kell ilyen ellenségesnek lenni?
2015. okt. 31. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

De elrabolnak embereket!

Amúgy szerintem ettől elriadnak:

https://www.youtube.com/watch?v=8UFIYGkROII

2015. okt. 31. 14:25
 10/36 anonim ***** válasza:
100%
dehogy, most teáztunk, kvaterkáztunk velük, barátságosak. Ha félsz tőlük, ráijesztesz szegényekre, ijedtükben elrohannak és a mágneses erőtér ragadja el akkor, aki mellette van. Ne félj!
2015. okt. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!