Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Vicces, beszólások. Jó dumák?

Vicces, beszólások. Jó dumák?

Figyelt kérdés
Írok egy történetet. Egy flegma csaj van a középpontban, aki egy nagyon szar környéken lakik és egy kocsmában dolgozik. És mindig mindenre van egy jó szövege,beszólása, idézete stb.. És kerestem már a netten de nem találtam olyan jókat. Pl.: Olyan volt mint a fehér elefánt. Ritka nagy állat. Vagy: Olyan mint a lépcsőházunk. Sötét és korlátolt. Ezek a történetemből vannak. Ilyenek kellenének.

2015. nov. 1. 10:03
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

(A nő) olyan, mint a majom: csak akkor engedi el az ágat, amikor már a kezében van a következő

(A férfi) olyan , mint a jó munkatárs : nem csak ígérget, be is tart....

Olyan (a kisbaba), mint a Nescafe : könnyű megcsinálni és egész éjjel ébren tart.

(A nő ) olyan , mint a légpuska : derékban meghajtod , hátultól töltöd.

(A feleség) olyan, mint a monokli. Elegáns viselet, de nélküle jobban lát

az ember. (Molnár F.)

(A nő) olyan, mint a sör: egyik jön a másik után, rámegy az összes pénzed és sokáig a fáj a fejed tőle

(A nő) olyan, mint az autópálya: ha túl sokan próbálnak egyszerre közlekedni rajta, „bedugul”.

(A boldogság) olyan, mint a levegő : csak a hiánya tűnik föl.

(A nő ) olyan, mint a hurrikán: amikor jön forró és nedves, amikor megy, kocsit házat mindent visz

(A jó nő) olyan, mint a WC : vagy foglalt vagy le van szarva!

(A nő ) olyan, mint a telefon. Szereti, ha gyakran megérintik őt, beszélnek hozzá. De nyomj meg véletlenül egy rossz gombot, és már bontotta is a kapcsolatot.

(A hóesés) olyan, mint az új férfi az ágyban: nem tudod meddig tart és hány centis lesz.

(A nő) olyan, mint az energiaital. Ha megkóstolod felpörget, másnapra viszont kikészít

(A nő) olyan , mint a matek : nem érted, de szükséged van rá.

(A vélemény) olyan mint a segglyuk: Mindenkinek van,de senki sem kíváncsi a másokéra.

(A nő) olyan, mint a konnektor: két lyuk van rajta, ami lényeges

(A nő) olyan, mint a rózsa : ha szépet mondasz neki kinyílik, ha locsolod növekszik, ha basztadod akkor meg szúr

(A szerelem,)olyan, mint a jó bor: egy kevés boldoggá tesz, de túl sok, megbolondít

Olyan (az eszed) mint a csiszolatlan gyémánt. Nem olyan értékes, hanem olyan mélyen van.


Ez nem feltétlenül az a "kategória" , amire te kérdeztél , de az szinte hihetetlen, milyen sok helyről

gyűjthetsz, nem tudom, hogy nem találod a sok viccoldal közül az ihletadót"

Szituáció-és témafüggők az efféle agymenések , beszólások , aranyköpések , kétértelmű szavak , hasonlatok.

Nem lehet "általánosítani"de sztem a neten találsz sok hasonló dolgot , sokkal rövidebbet, eredetibbet

és frappánsabbat is. Amit a helyzet épp megkíván. :)


Ez csak 3 oldal a sok(k) közül : )

[link]

[link]

[link]


Pusza , jó guberálást , szép napot! :)

2015. nov. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2015. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Első válaszoló, király vagy köszönöm :D
2015. nov. 2. 17:51
 4/5 anonim ***** válasza:
Még csak "királykisasszony", de igyekszem! :) örülök , ha segíthettem :)
2015. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Flegma58 válasza:
nézz végig pár részt az agymenőkből :D penny beszólásai hatalmasak sztm :))
2018. febr. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!