Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen vicces beszólások...

Milyen vicces beszólások vannak alacsonyaknak?

Figyelt kérdés
Egyik barátom 19 éves lesz anapokban, birkozó és elég alacsony, szoktuk is szivatni néha viccből emiatt. Arra gondoltam csináltatnék neki egy polót amire valami eféle beszolást iratnék, ami az alacsonyságára utal :D
2011. aug. 12. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
52%

Ebben semmi vicces nincs.

Oltári szívás, ha egy pasi alacsony, de nőként se nagy élmény, pedig sokaknak az alacsony csajok még kifejezetten be is jönnek.

Nagy hátrány, nem tehet róla, és soha nem változtathat rajta, mint ahogy valaki pl. kövér és ha akar, akkor lefogy. Még a nagy orr, a nagy fül is korrigálható, ha sokat csúfolnak vele valakit, általában meg is teszi.


Nem véletlenül birkózik, gondolom ezzel kompenzál.


... és ti vagytok a "barátai"???


Legyen mondjuk ez a póló felirata: Hülyével vagyok. És hordja, ha veletek lóg.

2011. aug. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
A klasszikus ---> Milyen az idő odalent... Inkább mesélj viccet, azzal nem gázolsz bele a lelkébe, vagy tudom is én hova, a végbelébe...
2011. aug. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bunkó paraszt vagy, lehet, hogy viccesen fogja fel a beszólásaitokat de belülről tuti mardossa, mert engem is zavar, hogy nem érem el a 160at, igaz jobb a helyzetem mert lány vagyok. Nah ezért nincsenek nekem barátaim, mert ilyen emberekkel vagyok körülvéve.
2011. aug. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Te még az esőt is csak félórával később veszed észre.


Mire én elázok, te még észre sem veszed az esőt.


Meg kell próbálni szórakoztatóan és nem (egyoldalú) támadásként viccelni!

2011. aug. 13. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A milyen az idő odalent-et inkább azokra kéne rakni, akik nagyon magasak :D
2011. aug. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Helló Törpi
2011. aug. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 roli901214 válasza:
Kicsi hobbit :D
2016. jún. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!