Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogy alutatok, ébredtetek,...

Hogy alutatok, ébredtetek, kedves embertársaim?

Figyelt kérdés

Kívánom, hogy legyen csodás a napotok!

Minden hozzászólást szívesen várok!


2015. nov. 3. 06:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Még nem feküdtem le... de valszeg a nap nagyobb részét átalszom, majd este 6 fele felkelek.

Ez van, kegyetlen az éjjeli szolgálat.

2015. nov. 3. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jól aludtam,de bűntudatom van,mert úgy berúgtam,hogy nem emberi módon viselkedtem,ezért bevackolom magam pár napra a lakásba,és többet nem megyek kocsmába.
2015. nov. 3. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Wadmalac ***** válasza:
75%

Vasárnapról hétfőre aludtam 7 és fél órát, mégis reggel úgy keltem, mintha nem pihentem volna 1 percet sem, plusz az ébresztő helyett fejfájás keltett.

Hétfőről keddre 4,5 órát aludtam, mégis frissen kipihenve keltem.

Tegnapról mára ezek alapján már nem tudtam, mennyit aludjak, mert nem látom az alvásidő és kipihentség közti reláció képletét.

Csak úgy randomra aludtam 5,5 órát, gondoltam, ebből lesz egy harmadik mérési pontom, de sajnos a buszon bebólintottam, innentől torzult mérési adatból nem merek következtetni.

2015. nov. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nézze...Én I.És köszönjük a We thank You!
2015. nov. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!