Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Írtak már XXI. századi Piroska...

Írtak már XXI. századi Piroska és a Farkast?

Figyelt kérdés
Eléggé adja magát: Piroska lehetne egy gyanútlan, naiv felhasználó, a Farkas egy online predátor, a vadász pedig egy zsaru. Infón találtuk ki. Valaki légyszii írja meg! 13L

2015. dec. 9. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt hol nem volt, még véletlenül sem kétszer, és jó hogy csak ott, nem máshol is.

A csoszvadtmogyoródi disznótelep mellett, ott ahol a kurta farkú malac kúr, éldegélt egy család a pereputtyával. Az egyik pereputtyot úgy hívták, hogy Piroska. Élt ott még más is, de az most nem releváns.

A 13 éves Piroska kisebbségi komplexussal küszködött, mivel ilyen idióta nevet adtak neki a XXI. században. Az ismerkedés nem ment neki, a sok kis köcsög Pistikének az osztályban még a Lakatos Eszmeralda is jobban kellett, jópárszor meg is gyalázták a kukoricásban.

Így lett, hogy Piroska rákényszerült az internetes k!rválkodásra. Be is regisztrált a Facebookra. Így ismerkedett meg Ödönnel, a Farkassal.

Sokat irogattak egymással. Napról napra perverzebb képek kerültek fel a képfeltöltés.hu-ra. Egy napon történt, hogy a közös számítógépet Piroska 68 éves pedofil nagyanyja kapcsolta be. Internetezni akart. Mikor rákattintott a böngésző ikonjára, homepagenek rögtön Piroska Facebook profilja jött elő, egy sejtelmes üzenettel és hivatkozással Ödöntől. Nosza gondolt egyet, nos megnézte mi az. Hát Ödön behemót nyelestojása volt az. A nagyi úgy begerjedt, hogy rögtön le is szervezett magának egy találkát Ödönnel. Ödön nagyon örült, hogy végre személyesen is láthatja Piroskát.

Nagyi gyorsan készitett egy kis pitét, megmosta a protézisét, felvette legszexibb F-es push-up melltartóját, és elindult a buszra. Ödön is készült a nagy találkozásra, letépett egy szál rózsát a virágoskerti rózsafáról, és berakta Barry White CD-jét a lejátszóba. Megmosta protézisét, dolgozószobájába pedig berakta az internetről letöltött fake Ödön képsorozat legpublikusabb darabját, rá az íróasztalra a monitor mellé.

Csöngetnek, a nagyi az. A Farkas ajtót nyit, majd megdöbbenve állnak egymással szemben.


- Jó estét képvielő úr!

- Jó estét képviselő asszony! Hát maga meg mit csinál itt?

- Én az Ödönhöz jöttem.

- Ödön nincs otthon, én a nagyapja vagyok. Maga a Piroska? Azt hittem fiatalabb.


Nagyi zavarbajött. Gondolt egyet és széttárta kardigánját.


- Tudja mit? Nekem nyolc.


Szólt Ödön, majd megtörtént aminek meg kellett történnie. Szegény nagyi, gyenge volt a szíve, nem bírta a párnacsatát, fogta magát és megmurdált. Ödön nem stresszölt, felszelte és odaadta Morzsinak. Evett a pitéből, majd leült a gép elé.

Piroska hazaért, bekapcsolta a számítógépet, és fölmászott a Facebookra. A farkas már várta őt. Piroska izgatottan kérdezte a farkast, mikor találkozhatnak már végre, majd leegyeztek egy találkát másnap estére. Morzsinak még másnap is nagy falat volt a nagyi, frusztráltan hurumpálta a fejét föl s alá a lakásban. Nem tudta hova elásni, végül kivitte a balkonra. Este csöngetnek a Farkas lakásán. Piroska az. A Farkas ajtót nyit.


- Szia, biztosan te vagy Piroska.

- Igen bácsi, és Ödönhöz jöttem, nekem azt mondta, hogy egyedül van otthon.

- Hát Piroska, az a helyzet, hogy épp lement a virágoskertbe, én pedig csak most készülök el otthonról. De gyere be nyugodtan, itt megvárhatod.


Időközben a Farkas szomszédja kiment a balkonra, elszívni egy cigit, amikor észrevette a nagyi fejét a kutyatálban. Azonnal felhívta a rendőrséget, akik a helyszínre vonultak. A Farkas pitével kínálta Piroskát, akinek nagyon ismerős volt a pite íze.


- Jé, ez pont olyan, mint amilyet a nagyi szokot sütni!


A Farkas leült Piroska mellé, elkezdte kérdezni személyes dolgokról, majd kezét a combjára tette.

Piroska megszeppent, nem értette mi történik. Végülis megadta magát, nekem nyolc alapon.

Ebben a pillanatban a rendőrség már dörömbölt a lakás ajtaján. Piroska elkezdett sikoltozni, mire a rendőrök betörték az ajtót, és ártalmatlanították a Farkast. Kihívták a halottkémet, meghánytatták Morzsit, és a nagyit Patexxal összeragasztották. Kapott egy kis adrenalint, meg szívmasszázst, és visszatért az élők sorába.

Morzsit pszichiátriai kezelésre küldték, a Farkas meg 12 év letöltendőt kapott gyilkosságért, és 10 évet kiskorú megrontásáért.

Piroska törölte a Facebook profilját, örökbefogadta Morzsit, és boldogan éltek, míg meg nem haltak.

2015. dec. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csudás XD
2015. dec. 10. 13:58
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Piroska a kislány, az asztalnál ül

Mellette a farkas részegen hegedül

Elsörözget szépen a két jó barát,

Miután becsukták a kamrába a nagymamát.


A vadász is jelen van éppen,

De megkötözve szuszog egy széken...

és a zenéhez sajnos semmit sem konyít,

Ezért hallgatnia kell, ahogy a hegedű vonyít.


Piroska és a farkas 5 Ft-os tétre zsugázik,

A farkas közben pedig szép lassan elázik.

Vérben forog már amúgy is kidülledt szeme,

A több liter sörtől erősen remeg a keze...


Végül felugrik, s ellátja a vadász baját,

Két marokra tépkedi ki szegény összes haját.

Sikertől felbuzdulva ugrik neki Piroskának,

De vesztére, mert fegyvere is van a kislánynak.


A farkas ordítva ugrik a kopasz vadász mögé,

Mert a vigyorgó Piroska egy UZI-t tart felé.

Piroska felröhög és meghúzza a ravaszt,

A vadász és a farkas már nem látja többé a tavaszt...


Piroska megörül, s bemegy a kamrába,

Felakasztja a nagymamát a lelógó lámpára.

Ezután könnyedén a villanykapcsolóhoz lép,

Bekapcsolja, és nézi, ahogy a nagyi leég.


Sikítozik szörnyen a füstölgő nagymama,

Mögötte üvöltve röhög a drága jó Piroska.

A nagyi lassan, de tökéletesen barnul,

Miközben unokája ugrándozik vadul.


Végül Piroska megunja a barnulási folyamatot,

S a nagyiba is beleereszt egy jó hosszú sorozatot.

A megőrült kislány ordít ezután még párat,

Majd nagyszerű fináléként felgyújtja a házat.


Piroska unalmasan néz az éppen égő házra,

úgy dönt, hogy elég lesz a balhéból mára.

A maradék pálinkából még egy kupicát felhajt,

Majd beül a Trabantjába, s 120-as tempóban elhajt...^-^


(nem én találtam ki)

2015. dec. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!