Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Zsíroska és a mamlasz története?

Zsíroska és a mamlasz története?

Figyelt kérdés
mond mâ meg, te uccai harccos!

#Piroska #rumostej
2013. ápr. 11. 14:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Zsíroska megy az utcán,énekli "én vagyok a zsiroska zsiroska hop-hop!

Meglátja Mamlasz malac!

-Hejjj zsíroska,te zsírcsomós zsircsepp,te úgyis olyan zsíros vagy,feküggyé má be helyettem a vágóhídra.

-Nem,nem,nem fekszem én,hop hop.Nem dugnak kolbászt a micsodámba.

-Haaddaaahahah,ez nem olyan,levágnak,megsütnek,megesznek.

-Miii?az sem jó

A malac kiált a böllérnek

Hejjjj,böllér itt Zsíroska,vágd le őt.

Jön a böllér nagy erővel,Zsíroska fut,de kiesett a zsíroskenyér a zsebéből,amin elcsúszott.A böllér odament hozzá,ledöfte.Megjutalmazta a malacot,megígérte,hogy nem vágja le.Vitte a vágóhídra,levágta volna,de a lánya egészben lenyelte.

A böllér:

Hájj,nem disznó volt az ott,hanem zsíros Zsiroska.

-Miii???Kannibál lettem?Megettem Zsíroskát,egészben lenyeltem?Ki tette ezt?Hogy került ide?

-Mamlasz malac ajánlotta fel,cserébe én nem vágom őt le.

Erre a lány futott ki,megkereste Mamlaszt.Fogta,hatalmasra tátotta a száját,bekapta,megrágta,lenyelte.Így járt őórul Mamlasz malac.

A hatalmas szájú és szexi lány pedig boldogan élt tovább.

2013. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Egyszer volt, hol nem volt , vol tegyszer egy kövér, fiatal lány, Piroska. Szép volt, okos volt, de mert a testsúlya mindig 100 és 120 kiló körül mozgott a maga 160centijével, ezért mindenki csak Zsíroskának becézte.

Szegény Zsíroska tanulmányaiban sikeres volt, barátai is voltak, mert csípték, valmiért nagyon aggódott: azért, hogy nem fog magának találni párt.

Hiába fogyókúrázott, attól csak tovább hízott, ezért borzasztóan kétségbe volt esve, így a végén már nem is törődött a testsúlyával.


Élt Zsíroska városában egy srác. Magas, sötétbarna, helyes fiú volt, de olyannak tűnt, hogy semmi nem érdekli. Képes volt naphosszat ülni az ablakban, és csak úgy kibámulni a fejéből. Ezért szülei is és a szomszédai is csak úgy hívták: a Mamlasz.

Egy nap Mamlasz ellenőrző füzetébe belepillantott az anyukája, és megdöbbent, mennyire gyengék a srác jegyei, különösen matekból. Ne szépítsük: bukásra állt a számok tudományából.

Anyukája ezért, mive ismerte Zsíroskát, hiszen annak anyjával régen nagyon jó barátnők voltak, felgogadta a duci lányt korrepetitornak mamlasz fiacskája mellé.

Zsíroskának is jól jött a plusz kereset, hiszen ösztöndíjából alig tudta fizetni a szabót, aki aruhái csinálta, mivel a konfekcióméretű ruhák mind szűknek bizonyultak számára.

mamlasznak nem volt nagyon ínyére a tanulás, ezért , mikor meghallotta, hogy jön a duci leányzó, azonnal ágynak esett, és betegnek tetette magát.

--Szervusz , Mamlasz4-- kezdte Zsíroska-- Ej, de nagyok a... lábaid!

--Hgy jobban elfussak, ha matekkal zargatsz!-- felelte a srác, majd jobban magára húzta apalant.

--Ej, Mamlasz, de nagyok a kezeid!

--Hogy jobban eltakarjam a szememet velük, de most már húzz innen, különben...

Erre felhúzta a paplant, és meglátta a pufók lányt. tetszett neki a rózsás, gömbölyű arca, z égszínkék szeme, és úgy gondolta, hogy

--Ej, mamlasz, de nagy a...AAAAA!


A többit rátok bízom.

2015. márc. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!