Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi volt ennek a "viccnek"...

Mi volt ennek a "viccnek" (ami egyáltalán nem volt vicces, de most ez nem lényeg) a csattanója? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Hogy hívják a japán wc-pucolót? - Osona Foson vagy Matata Kakiba. Idáig oké. De volt egy olyan folytatása, hogy hogy hívják annak az állatkáját? Tudom, hogy hülye kérdés, de úgy zavar, hogy egyszerűen nem ugrik be. :D

2015. dec. 23. 09:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A Matata Kakiba a WC-pucoló, az Osona Foson meg a macska.
2015. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, de én valami másra emlékszem. Valami gyermekdedebb volt (ha lehet még ennél is :D). Úgy rémlik, hogy báránya volt... De ez legyen a legnagyobb problémám :D
2015. dec. 23. 10:55
 3/7 anonim ***** válasza:
A felesége: Matat Utána, vagy Siklika Pisin
2015. dec. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Én épp dühős vagyok, így nem bírok válaszolni; pár kérdéssel odébb lemocskosozták a monitoromat...
2015. dec. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez komolyan? A te monitorodat? :O

Uhhhh...baszus kulcs...

Neked van a legcukibb és legtisztább monitorod kedves válaszoló! Ha elektronikus volnék és tehetném, egész nap csak vele lógnék meg töltenénk az idő, meg ilyenek....

2015. dec. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na végre valaki értékeli a fáradozásaimat a tiszta monitorért!
2015. dec. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindent a tiszta monitorokért!!!
2015. dec. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!