Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen mangákat találok...

Milyen mangákat találok romantikus sohju ill. lehet benne sok humor is csak a lényeg romantikus legyen, amik nem durvák és perverzek vannak olyanok?

Figyelt kérdés
Soha nem olvastam még mangát csak annyit tudok róla,hogy nekünk európaiaknak a végén kell kezdeni (Meg minden más helyen is) ill. hogy fekete-fehér és több anime folytatása van asszem,de most elhataroztam magam,hogy elolvasok egyet tudok valamilyet ajánlani?

2015. dec. 14. 23:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Lovely Complex: nagyon vicces, cuki, jók a rajzok, totál szerethetők a karakterek és természetesen romantikus, ha esetleg a boltban belelapozol és hirtelen csak a poént látod,meg az "idétlen vicceket" attól még ne tedd vissza, nem egy hely van, ahol elsírtam magam, nagyon jó, lehet rajta izgulni, csak ajánlani tudom :)

Még van a Say i love you, vagy japánul a Sukitte ii na yo, ez is romantikus, bár ez már nem az a poén bomba, nekem csak az az egyetlen bajom volt vele, hogy rohadtul nem tetszettek a rajzok, az animében nagyon cukik a karakterek, de a mangában zombi fejük van. Attól még nagyon jó, én úgy mondanám, hogy annyi romantika van benne, amennyi kell, nem kevés, de nem is olyan sok, amitől már csöpög az egész könyv. Lehet, hogy ez fog beválni nem a love com, sokan azt mondják, hogy idétlenek azok a poénok, meg kevés a romantika.... Csak úgy megjegyzem a világ egyik legnépszerübb csajmangája, nagyon jó (és a rajzok is ;) )

2015. dec. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tonari no Kaibutsu-kun is egy nagyon jó romantikus manga :D

emellett a Gekkan shoujo nozaki-kun meg ennek a műfajnak a paródiája, de nekem nagyon bejött.

Remélem találsz valami kedvedre valót! :)

2016. ápr. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
skip beat!
2016. ápr. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!