Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi eszik többet? Egy nő vagy...

Mi eszik többet? Egy nő vagy egy 190-es Merci?

Figyelt kérdés
Dilemmába vagyok, mert nincs sok pénzem ezért dönteni kellene melyikre költsek. Tetszik egy lány, de viszont egy kocsi is kellene mert eddig buszozni kellett a munkahelyemre. A Mercedes 190 kocsi nagyon tetszik nekem, de akkor inkább a dízeles formája, az még gazdaságosabb, ellenben egy nővel, de hát az ösztönök meg oda húznak. Nem tudok dönteni? Melyikbe lenne érdemesebb befektetni? Az ár/érték görbéjük nem azonos, csak azért.

2015. dec. 31. 17:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
vedd meg a kocsit, a nő meg majd jön hozzá...
2015. dec. 31. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem van már nőm is és kocsim is, és a kocsi fogyaszt kevesebbet....
2015. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen vezetsz, akkor havi 40-ből megúszhatod az üzemanyagot (kivéve ha nagyon sokat mész). Na már most, egy-két nő egy hónapban minimum ennyit költ sminkre, meg mindenféle kenceficékre, mert "csak tetszeni akartam neked!". Dönts:

autó mellett szól

-a kocsiddal akárhova mehetsz, 30 perces készülődési idő nélkül.

-az autó nem pofázik vissza, nem szól be, ha belefutsz a sárgába.

- Ha betartod az alap szervizigényeket és törődsz vele (pl. olajcsere stb...), akkor akár hosszú évtizedekig is kiszolgál majd.

- Nem fog kihasználni, és nem hagy el egy huszonéves sofőrért, akinek 20 centis a ...

nő mellett szól:

- Ha szerencséd van, tud és fog is mosogatni, főzni, takarítani, nokedlit szaggatni a pörkölt mellé stb...

- Ha kanos vagy, akkor talán ő is benne van a buliban.

- És biztos van más is, csak most nem jut eszembe...


A döntés a Tiéd!

2015. dec. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Most humoron kívül. Az a nő, amelyik a kocsi miatt lesz a barátnőd, az már régen rossz. A pénzedet fektesd a kocsiba, az idődet és az energiád egy részét meg a nőbe. De pénzt a nőbe ne fektess, mert azt nem lehet.
2015. dec. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem magyaráztam el eléggé. Ez nem egy modern merci, ez egy RÉGI merci, szóval erre nem tapadnak a nők egyáltalán.


[link]


De mint említettem nem vagyok gazdag ember, ezért már egy ilyen régi kocsi sem olcsó nekem, és a nő meg elvárná hogy foglalkozzak vele, az ajándékok, elvinni ide oda. Ne mondja kérem senki, hogy ez nem így van, mert így van, max nem mondja a másik fél, de nem véletlen nem járnak a nők pl kamionosokkal, mert nincs rájuk idejük, és ebből jönnek a megcsalások.


És ne is egy luxus nőre gondoljatok akkor már, egy egyszerű de mégis nő (ott van benne a fészekrakó-családépítő ösztön ami a pénzre és mindenre kiterjed függetlenül hogy milyen nő).


Szóval igen, ez a helyzet hogy itt meg kell gondolni a dolgokat

2015. dec. 31. 19:08
 6/15 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha a nő a pénzed miatt van veled, akkor nem éri meg semmiképpen!

Ennyi erővel bársonykesztyűvel is maszturbálhatsz.

2015. dec. 31. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyébként sok régi autó többet ér mint a mai autók többsége.
2015. dec. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Keress egy Mercédesz nevű lányt, kettő az egyben!
2015. dec. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

utolsó: ez mekkora ötlet :O Két merci 1 csapásra :D


Mellesleg az a nő is aki papíron nem a pénzért van veled a pénzért van veled. Vajon egy kedves csöveshez társulna? Erősen kétlem. Mi férfiak egy jól kinéző (ha tényleg jól néz ki és higénikus mert megfürdött a local tóban) még azt is bevállalnánk.


Szerintem ez a családi ösztön, hogy a nő a pénzben nem magát a pénzt látja, hanem hogy biztonságot tud-e adni a faszi. Vagyis hogy ha lesz gyerek (mert ez a nők életcélja) akkor rendesen feltudja-e nevelni. Egy olyan családban ahol nincs pénz... ott nem lehet rendesen gyereket nevelni.


Amúgy lehet úgy kellene megpróbálni, hogy a lányt elhívom valami putris helyre, és ha többet nem veszi fel a telefont akkor kocsit veszek

2015. dec. 31. 21:13
 10/15 anonim ***** válasza:

Hű, neked aztán van egy életszemléleted :'D


akkor már nem mindegy, hogy mit dugsz meg? elvégre neked jó is a tóban fürösztött fruska is, akkor minek törnéd magad egy olyan nőért, akit te vagyontárgynak tekintesz és aki vagyontárgynak tekint téged is? :D


Vedd meg az autót és majd találsz egy gazdaságosabb hölgyet magadnak, aki kevesebbet fogyaszt, és több a funkciója :D


De mind a nőnél, mind az autónál figyelj arra, hogy jó legyen a szívás ;)

2015. dec. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!