Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Segitséget szeretnék kérni...

Segitséget szeretnék kérni kislányom 2 éves és hiába eszik nem nagyon akar hizni voltunk vérvétel a doki aut mondta nem felszivodási baja van a fehérje bevitelt kell többet adnom de nem nagyon látok változást segitenétek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 21. 17:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Szerintem az én alakom örökli
2015. nov. 21. 17:25
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha a vérvétel nem mutatott ki eltérést, hasa nem fáj, jókedvű, fejlődik az értelme, mozgása, akkor szerintem semmi teendőd nincs. Ha te is vékony testalkatú vagy, akkor ahogy írtad ezt örökölte.
2015. nov. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igen 50kg vagyok jokedvű nagyon sokat mozog talán az oviba majd hizogat jövöre
2015. nov. 21. 17:38
 4/15 anonim ***** válasza:
Azt meg megirnad, h hany cm es hany kg?
2015. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Szerintem ne pánikolj! Feleségem is hasonló aggódáson ment keresztül kisfiúnknál. Nálunk nem került sor vérvételre, mert időben leállítottam, nem kell kínozni a gyereket feleslegesen. Ilyen alkat. Ha egészséges és nincs egyéb problémája, ezen ne aggódj!
2015. nov. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Egészséges? Jó az étvágya? Miért baj ha vékony?

Az én lányom mindjárt 10éves kb 140cm és 26-27kg. Vékony, izmos, egészséges, okos nagylány. Neki az étvágyával vannak gondok, régen még több volt. Én is aggódtam eleinte nagyon, de mára elfogadtam, hogy ő ilyen.

2015. nov. 21. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En is ilyen voltam gyerekkent. Kaptam etvegygerjesztot meg mindent. Nem segitett csak torturanak eltem meg. Az volt ajo, amikor "letettek" a hizlalasomrol es elfogadtak a dokik is, h ilyen alkat vagyok. Mostanra se valtozott egyebkent. Eszem rendesen es 167 cmhez 47 kg vagyok boven kozepkorukent. Alkati sajatossag.
2015. nov. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van. 4,5 éves a fiam, 12 kg 100 cm. Két éve mondom a dokinak, hogy valami nem jó, de mindig az volt a válasz, hogy ilyen alkat. Sima vérvétel soha nem mutatott semmit. Most végre belátta, hogy igazam van. Nos voltunk gasztroenterológusnál, az első vérvétel szerint liszt érzékenység. Most folynak a további vizsgálatok. Szóval ez NEM kínzás a gyereknek... Az nagyobb kínzás ha majd ezért csúfolják mindig hogy milyen kicsi... Szóval ki kell vizsgáltatni a gyereket ilyen esetben!
2015. nov. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Tisztelt 8-as kérdező! Voltak egyéb tünetek is a gyermek vékonyságán kívül?
2015. nov. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8as vagyok, semmi más tünetet nem vettünk észre, csak ennyi, hogy nemének hízik, meg nem nagyon nő.
2015. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!