Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hogyan tudom használni az erőt?

Hogyan tudom használni az erőt?

Figyelt kérdés
Most néztem meg a Csillagok háborja hetet és nagyon tetszett én is meg akarom probálni használni az erőt. Hogy tudom megcsinálni? Én jora használnám tényleg nem bántanák gyerekeket és nőket. Kérlek segítsetek.

2016. jan. 4. 00:51
 1/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
A csillagok háborújából kiindulva Jedinek születni kell szóval ezt szerintem buktad.
2016. jan. 4. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Téves, elegendő gyakorlással és elszántsággal elsajátíthatod az Erőt. Én tudom hogy kell, ha úgy érzed megvan benned a szikra megtaníthatlak, de nem lesz könnyű, és amint megismered az Erőt teljes valójában, csábítani kezd majd a Sötét oldal. Előreutalás után kezdhetjük.
2016. jan. 4. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
Amíg kisbetűvel írod le, addig nehezen...
2016. jan. 4. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd ott, hogy a most következő útviszonyok miatt elcsúszókat felsegíted, segítesz átmenni az út másik oldalára, (de csak ha ő is át akar menni!)

Néninek/bácsinak is segítesz felszállni a járműre, nem csupán a neked tetsző fiatal csajoknak.

Így helyesen használod majd az Erőt, köszönet lesz jutalmad.

2016. jan. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha sith nagyúr akarsz lenni, elég ha elfingod magadat. A többiek azonnal megérezik a sötét oldal erejét.
2016. jan. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Wadmalac ***** válasza:
100%
Létezik hivatalosan a jedik rendje, mint vallás. Iratkozz be. Gondolom, ha teljesen tehetségtelen vagy, udvariasan eltanácsolnak. Az kevés, ha csak úgy nézel ki, mint Yoda.
2016. jan. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Találkozz Jodával, ő ad :)
2016. jan. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 UjfalviLajos válasza:

Nem akarod használni az ERŐT !

Mondom nem akarod használni az ERŐT !


ha ennek ellenére mégis akor máris a bortokában vagy :)


NÉZD MEG EZT :) TÖK MURIS :


https://www.youtube.com/watch?v=kgSylgBFi-I

2016. jan. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!