Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Hol lehet venni dinoszauruszt?...

Hol lehet venni dinoszauruszt? De komolyan!

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy hol lehet venni dinoszauruszt? Lehetőleg T-Rexet szeretnék, mivel Buksi a kutyám nem elég jó házörzőnek. Esetleg idomított dínóbolt merre van? Vinném a cirkuszba is, hogy pénzt szerváljak vele.

#kutya #dinoszaurusz #cica #szeretematejet #Joineer #veddkomolyan
2016. jan. 16. 19:57
1 2
 1/11 HUN_Sector ***** válasza:
100%
Közvetlenül az 51-es körzet melletti gyíkember telepnél fordulj jobbra, haladj három fényévet és megtalálod Narniát. Na ott, ott biztosan kapsz.
2016. jan. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Értem, már beírtam az útvonaltervezőbe, még annyit megtudnál mondani hogy melyik boltban is keressem?
2016. jan. 16. 20:02
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
A Fidesz tele van velük...
2016. jan. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Lehet majd veszek ott egyet, darabárat tudsz mondani?
2016. jan. 16. 20:07
 5/11 anonim ***** válasza:
Melléktulajdonságaiktól függ. Van olyan dinoszaurusz, amely kiváló házörző, viszont pontban 22 óra 22 perc 22 másodperckor rekedt üvöltést hallat. (de ez miért nem a humor kategóriában van? :D)
2016. jan. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

"Lehet majd veszek ott egyet, darabárat tudsz mondani?"


A Fidesz-dinoszauruszok azért is jók, mert nem te veszed meg őket, hanem ők vesznek meg téged! Így költséghatékonyság szempontjából is kiváló választásnak bizonyulnak.

2016. jan. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát hallottam egy jó dínóboltról... Menj el Eztnézdmegaztánba és ott keress egy olyan üzletet amire az van kiírva hogy "Dájnómájnó" ott találsz bármilyen dinoszauruszt amilyet csak akarsz! De vigyázz az emberevőnyulakkal! Eztnézdmegaztán tele van velük..
2016. jan. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az 1. válaszoló tökéletesen meghatározta a helyszínt :D

Én is onnan vettem,nálam főként hobbi állat :D

Ha gondolod írj privit,beszélgethetünk kicsit a dínók helyes tartásáról ;D

2016. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Ennyire unatkoznak a mai 13 évesek?
2016. jan. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Èn dinó tenyésztő vagyok. Fajtiszta T-rexeket értékesítek potom áron . Törzskönyv, oltásikönyv, féregtelenítés, chip benne van a vételárban + áfa.

De a T-rex nem való házőrzésre. Azt inkább rendőrökkel való ütközetekre, előlűk való menekülèsre, illetve kamionhúzásra tenyésztjük!!

Neked inkább a raptort ajánlom!

2016. jan. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!