Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért nem engedik az összes...

Miért nem engedik az összes BKK járműnek, hogy utasokat szállításának? Rosszalkodtak netán vagy megfáztak?

Figyelt kérdés
Tegnap is olyan szomorú smile volt rajzolva az egyikre, hogy a szívem szakadt meg :(

2016. jan. 21. 19:26
 1/8 A kérdező kommentje:
Legszívesebben oda mennék hozzájuk és magamhoz szorítanám őket forró öleléssel <3
2016. jan. 21. 19:28
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Most nem a sofőrök sztrájkolnak, hanem maguk a buszok :) Megfordult a világ :)
2016. jan. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
sztárlyk
2016. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Na és az a villamos amelyiken ott a szomorú szmájli és mellette hogy "nem szállít utasokat"? Az is olyan szomorú :(
2016. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Küldök mindegyiknek egy puszit. Amúgy azért nem szállítanak, mert elloptam belőlük az inditomotort és traktorral kellett behuzni őket a végállomáson. Így ha megallnanak a megállóban, nem tudnának újra elindulni.

A villamosból is kiloptam a motorokat, kocsinként csak egyet hagytam meg. Így az utastomeg mozgatása a motorok számára túlterhelő lenne.

2016. jan. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5

Te vagy az, Gazsi?

2016. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#6:


Nem, én a miniszterelnök vagyok. A Gazsi a komplett járműveket el akarta lopni, de én mondtam neki hogy az tul feltűnő lenne, nekem meg meg kell őriznem a hatalmamat az ország felett.

2016. jan. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugye, ez a kérdés csak vicc???
2016. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!