Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Milyen április 1. tréfák vannak?

Milyen április 1. tréfák vannak?

Figyelt kérdés
Olyat is írjatok amit MSN en lehet megcsinálni.
2010. márc. 28. 11:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
fú nekem le vannak töltve ilyen hangok, és az egyik ilyen nagyon ijesztő, így mondja halkan h "a gonosz sosem alszik vigyázz magadra ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ" és az ÁÁÁ az k_va hangos, és mikor először küldtem az osztálytársamnak épp camoztunk, ott ült a két 4éves kisöccse az ölében, és egy akkora bazinagyot ugrottak és még egy óra múlva is arról beszélt, hogy mennyire megijedt. =D
2010. márc. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
elküldenéd nekem?
2010. márc. 28. 12:35
 3/7 A kérdező kommentje:
e-mail címem: alsidam@gmail.com
2010. márc. 28. 12:36
 4/7 anonim ***** válasza:
[link] innen tudod letölteni, msn plus kell hozzá
2010. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én pl msnen beadtam, így a tavaszi szünetben, legjobb barátnőmnek, hogy másik suliba megyek, az ország másik végébe

szegény teljesen bekajálta.. még sírt is..:D

majd a szünet utáni első tanítási napom fog meglepődni mert ott leszek suliban:D

persze oda is tervezek még egy kis tréfát, mert nem viszek táskát, és majd beadom neki,h csak pár dolgot jöttem elintézni:D

2010. ápr. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Én mondok egy jó tréfát, figya.


Elindulsz egyenessel, lekanyarodsz balra és ott vagy.


HÁHÁ, ennyi volt a vicc. HA nevetni kell, majd szólok.


Jó éjt. :D

2010. ápr. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én tokást vertem mások üvegébe figópánát raktam az ost társak székére eloptam a kapátika és a táskájuka és amikor elkezdődne az óra közöltem velük hogy a sulin belül hova vittem xD szappant rektam a szendvicsükbee kicseréltem a kajájukat kakaóscsigára az innijüket colára vagy csak egszerűen cserélgettem a kajájukat az osztályban xD aztán fogrémmel bekenni az ajtókilincset és a lyukat beragasztaniakkor elkértemm a telójukat hogy húúh lenne egy fontos hívás és fel kell hívjak valakit a telójukról és közben beálítottam az ébresztőjüket éjfélre és akkor jön a legnagyobb :D

kontakt lencsés vagyok és azt mondtam a tanárnak hogy a kontaktlecsém félre csúszott a hejáről és ugy csináltam mintha nagyon fájna közbe semmi sem volt és megkértem hogy küldjön ki a tükörhö had tegyem renbe kimentem és kiszedtem a sima kontakt lencsét és beraktam egy pirosat a tanár meg megijedt és orvost akart hívni meg az egész osztály xD és én erre szakadni kezdtem és megmondtam h csak vicc volt :D

ennyi lenne :D

2011. márc. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!