Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Népszokások » Milyen április 1. tréfák...

Milyen április 1. tréfák vannak? Nagyon kéne pár! Bővebb lent.

Figyelt kérdés

Eddig az lesz,hogy a tanárnak a székére diót ragasztunk celluxal,és mikor leül,akkor reccsen.

Nektek milyen ötleteitek vannak? Termet nem cserélünk.:)

Köszönöm szépen!

11/L


2010. márc. 20. 16:41
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Ja és keresgéltem sokat,de nem találtam jókat...Mármint ami jó lenne nekünk.:)
2010. márc. 20. 16:44
 2/26 anonim ***** válasza:
20%
Ez egy gyerekes dolog-.-Jó persze fiatalok vagytok még és ez a dió nem olyan nagy cucc,de gondolj bele ha a te anyukáddal vagy apukáddal szemétkednének
2010. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hát lehet hogy gyerekes...De nagyon ki szerteném próbálni.Szerintem egy április elseji tréfa nem a világ vége!
2010. márc. 20. 16:59
 4/26 anonim válasza:
91%

csináljátok azt, h visztek hálozsákot és párnát a suliba és az egyik órán fogjátok magatokat és lefekszetek aludni..

vagy pl ha angol és német csoportok vannak akkor mennyetek be egymás oráira h pont forditva legyetek.

ennyi jutott eszembe :) 13/L

2010. márc. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
88%
Mi bekentük szappannal a táblát:))) Meg mindenki elfelejtett tankönyvet hozni meg stb....jó tudom ezek lejárt lemezek,de már nem vagyok mai pipi:))))
2010. márc. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
85%

Néhány azokból, amiket mi csináltunk általánosban (középiskolás vagyok, és itt már nem gyerekeskedünk ennyire, csak boldog szülinapot szoktunk kívánni mindenkinek, tanároknak is).

Biológiaórán megfordítottuk a padokat, és háttal ültünk a táblának. Fordítva sült el, mert így a tanár hátrajött, hogy szembe legyen velünk, és csak magyarázott, a táblára nem rajzolt és nem írt fel semmit.

A termek tábláit kicseréltük. Először csak a velünk párhuzamos osztályét a miénkkel, aztán szép lassan mindenki bekapcsolódott. 6. óra végére mi lettünk a fiú WC.

Földrajzóra előtt elbarikádoztuk az ajtót padokkal. Két pad keresztben, egy mellettük hosszában, ebből 3 réteg. A tanár becsapta az ajtót, és üvöltött, hogy hívja az igazgatót; mi gyorsan a helyére pakoltuk az összes padot, mindenki leült a helyére, és nagyban magoltuk az anyagot, mint minden jó gyerek (mindenki ezt tette, még azok is, akik egyébként órán sem veszik elő a könyvüket).

2010. márc. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim válasza:
100%
Mi régen általánosban a következőket követük el: szappan a kilincsekre, szódabikarbóna-kindertojás műanyag részébe ecettel : be a tanári asztal alá és olyat robban hogy csak na :D, pamut gombolyaggal körbeszőttük az egész osztályt megmozdulni se lehetett.
2010. márc. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Hú de jó ezt olvasni, igaz már egy ideje elhagytam az iskolapadot, de jó így visszagondolni rá.

Anno az irodalom termünkben az ajtó mellett fa keretes képek voltak felakasztva, alatta a kuka :) A képeket szépen kiraktuk a szög szélére és amikor a tanár bejött (mániája volt az ajtócsapkodás :) ) , akkor azok belepotyogtak a szemetesbe.

Teremcsere egy másik osztállyal

Műpók a tanári asztal fölötti lámpán át, beleengedve a tanár nyakába

Most így több nem jut eszembe....milyen jó is volt....

2010. márc. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

16:56, ne mond egy 11 éves gyereknek, hogy gyerekes amit csinál :D

Mi anno gépzsírral kentük be a kilincset, eláztattuk a krétákat, fingóspárnát tettünk a tanáriszékre, szóval ilyen nagyon gonosz dolgokat csináltunk :D

2010. márc. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
93%
Ez nagyon gonosz dolog, de papírkosarat/szemetes!vízzel teli vödröt a résnyire nyitott ajtó tetejére!
2010. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!