Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Miért zúg a macskám?

Miért zúg a macskám?

Figyelt kérdés
Edig nem volt macskám, mikor simizem elkezd zugni. Mitöl lehet?
2016. febr. 12. 15:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim válasza:
92%
Ha még kölyök volt a macska, amikor a kérdést írták, persze hogy élhet. Hacsak nem lett beteg, nem érte baleset...
2021. márc. 10. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom kinek tűnt fel eddig, de a kérdés "Humor" kategóriában van feltéve. Még 5 éve találgattak, hogy csak poén-e vagy sem. Szerintem nem néztek körül elég alaposan.

Amúgy tényleg legjobb kérdés gyakorin🤣🤣🤣

2021. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim válasza:
100%
Dorombolás. Álltalában szeretetet és Boldogságot fejez ki ilyenkor a macska
2021. aug. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 Bence2424 válasza:
61%
Ez egy nagyon gyakori jelenség ami több Fajta macskával előfordulhat.Amikor simogatod a súrlódás miatt hő keletkezik amitől melege lesz.ezért a macskáknak beindul a belső ventilatoruk.ha ennyire nem értesz a macskakhoz elarulom hogy kell nekik enni adni és kell nekik alom ahova letudjak engedni a kondenz vizet .
2021. okt. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 Dens válasza:
100%
Ennyi év elteltével itt az ideje, hogy lerántsam a leplet a zúgó macska rejtélyéről. A kérdést én tettem fel, ahogy többen rájöttek, poénból. Szándékos helyesírási hibákkal, gagyi megfogalmazással a Hüllők kategóriába - ahonnan a moderátorok már másnap áthelyezték a humorosba. Az eredeti fiókot törölték, mondjuk alapból nem tudnék belépni, mivel fogalmam sincs melyik emailt használtam akkor ami azóta jó eséllyel nincs is meg. Az ok annyi volt, hogy előtte is volt pár agyalágyult kérdés, csak úgy raktam hozzájuk egyet. Nem gondoltam, hogy pár hét után facebookról, youtube-ról, napixr-ról fog visszaköszönni. De utánzatok is akadtak szép számmal ugyanezzel a kérdéssel. Nagyjából ennyi a történet.
2022. nov. 28. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

#4

A pontos beszélgetés úgy zajlott, hogy szokásosan csevegtünk, majd észrevettem, hogy másik profilja van, mivel épp kifogytunk a beszédtémából, gondoltam felhozom, és akkor mondtam neki, hogy nekem az előző jobban tetszett.


Azóta beszéltem vele, és azt mondta, hogy előtte semmi gondja nem volt velem.

Veszekedéseken is túl vagyunk, amiben elmondtam neki, hogy én tudom, hogy nem vagyok tökéletes, de mondja el, hogy ő tökéletesnek érzi e magát, a válasza végül igen volt, így arra gondolok az önbizalom hiánya mellett tévképzetei is vannak magáról, így ha valakiről úgy érzi kritizálja, előbb mutat másra, minthogy belássa, hogy nem hibátlan.


Én sem érzem úgy, hogy kell az életembe, mert nem hiszem, hogy a későbbiekben bírnék vele, de sokat köszönhetek neki, így nehezen tudom elengedni.

ápr. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
Hoppa nemide xd
ápr. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!