Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Mi a különbség a férfi nátha...

Mi a különbség a férfi nátha és a női nátha között?

Figyelt kérdés

Van az az orrspray reklám, amiben elhangzik az alábbi mondat: "Így hamarabb szabadulhatsz a férfi náthától"

Szóval mostmár a nátha is nemekre lett felosztva.

De elárulná valaki, hogy mi a fenében különböznek?

Én nem tudok rájönni. :D


2016. márc. 3. 16:45
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

"Amikor egy nő megbetegszik, képes saját magának a gondját viselni. Elmegy az orvoshoz, kiváltja a gyógyszereit és beszedi őket, vesz egy nagy csomag zsebkendőt, főz magának teát, eszik és így tovább. De amikor megbetegszik egy férfi...


Igazából két véglet van: vagy megpróbál ügyet sem venni például a nátháról, ugyanúgy dolgozik, és semmi esetre sem menne el orvoshoz. A másik esetben - és valljuk be ez a gyakoribb ;) - rögtön itt a világvége, és minden családtagnak tudnia kell, hogy ő rosszul van. Ja, és természetesen babusgatni kell, elkészíteni a teáját, adagolni a gyógyszereit s mérni a lázát. Mert kérem szépen ez FÉRFI NÁTHA."


"Nos, a szakirodalomban nem találtak erre vonatkozó feljegyzéseket, de a szakértők nagyjából egyetértenek abban, hogy ugyanazokat a tüneteket a férfiak lehetséges, hogy tényleg másként érzékelik, mivel máshol van a küszöbértékük, mint a nőknek. "

2016. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmmmmmmmmmm. Érdekes és elgondolkodtató. Köszöntem. :P
2016. márc. 3. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:
27%

"De amikor megbetegszik egy férfi...


Igazából két véglet van: vagy megpróbál ügyet sem venni például a nátháról, ugyanúgy dolgozik, és semmi esetre sem menne el orvoshoz. A másik esetben - és valljuk be ez a gyakoribb ;) - rögtön itt a világvége, és minden családtagnak tudnia kell, hogy ő rosszul van. Ja, és természetesen babusgatni kell, elkészíteni a teáját, adagolni a gyógyszereit s mérni a lázát. Mert kérem szépen ez FÉRFI NÁTHA."

Ellenkezo esetben a feminista mozgalmak mar atomhaborut inditottak volna... :)

2016. márc. 3. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%

Az első válasz hölgyválasz. Az általa leírt férfinátha igazából gyereknátha. Egy férfi képes magát meggyógyítani. Ha nem, akkor az egy teszetosza nagy gyerek, némely esetben pedig csak hagyja, hogy az asszony kiélje rajta a babusgatási kényszereit. :D


Kezét csókolom.

2016. márc. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem egy férfi simán elmondja 10x egy nap,hogy "jajj de beteg vagyok" és közben fekszik a kanapén:) míg egy nő...mos főz,takarít és hangot sem ad annak,hogy beteg. A nők erősek nah ..
2016. márc. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
41%
Én észre sem veszem, ha beteg vagyok.
2016. márc. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sima sztereotípia. Német reklám, ott lehet ilyenek a férfiak nálunk max a gyerekek ilyenek.
2017. nov. 26. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Van az a nátha, amitől lángol a garatod, szédelegsz a láztól, meg talán kell az a legyengültség/fáradtság, rossz táplálkozás is hozzá, ami talán inkább a férfiak körében könnyebben előfordul észrevétlenül is. De ugyanúgy van női férfinátha is, még alacsony lázzal szédelgéssel és hasizomlázig köhögéssel is, és ők is fáradtak, összevissza esznek, nem kell gyereknek lenniük nekik se, hogy egy rohadt nátha kelljen ahhoz, hogy teljesen elnyeljék őket a rég összecsapott hullámok.


A marketingeseknek nem a tájékoztatás a feladatuk, oké?

2017. nov. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!