Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ha ezt a kérdést olvasod és...

Ha ezt a kérdést olvasod és időutazó vagy, aki ebben a korban jár, megírnád mi lesz a jövőben?

Figyelt kérdés
Ha félsz, hogy megborul a tér-idő kontinuum, akkor elég ha tudatod a létezésedet, úgysem tudjuk meg, hogy ki vagy :)

2016. márc. 3. 17:08
1 2
 1/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
100%

Hmm, na ezt megjegyzem és ha mondjuk 2050-ből majd vissza tudok jönni a múltba, akkor visszajövök 2016.03.03. 22:00-hoz és írok valamit, oké? :D

Neked csak pár órát kell várni, hogy kiderüljön, működött-e! ;)

2016. márc. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Rendben köszi, már alig várom :)
2016. márc. 3. 17:19
 3/16 Pelenkásfiú ***** válasza:
Vicces lenne, ha megjelenne egy válasz tőlem 10-kor, amit nem én írtam... :D vagy is én, csak nem most... vagyis... o.O xDD
2016. márc. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek katasztrófális következményei lehetnek! Ez időparadoxont hozhat létre, aminek következtében olyan láncreakció keletkezhet, amitől felborul az egész tér-idő kontinuum és megsemmisül a világegyetem. Ez persze a legrosszabb eshetőség, szerencsés esetben csak a mi galaxisunk fog megsemmisülni.
2016. márc. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csaknem te vagy a doki? Én úgy tudtam, már 2015-ben visszamentél a múltba. Vagy Biff nem hozta vissza az időgépet és nem tudtál visszamenni az időben, hogy megakadályozd a gonosztettét?
2016. márc. 3. 18:11
 6/16 anonim ***** válasza:

#1


Nem működött.

2016. márc. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
65%

Hello!

2070-ből jöttem. Véletlenül láttam meg a kérdésed.

Annyit mondanék, hogy vigyázzatok a vízre, mert el fog fogyni. Most mindenki egy nap fél pohár vízhez jut. A nők gyönyörűek haj és mindenféle szőrzettől mentesen is, ja és így tisztábbak is. Nem zuhanyozhat senki, és nem is fürdünk, mert az rengeteg vizet elhasznál. Helyette nedves kendőkkel tartjuk tisztán magunk. A Tisza-tó medre most épp 50°C hőmérsékletű, kezd hűvös lenni. Tök jól elvagyok itt a szolnoki Tisza Híd alatt az árnyékban hűsölve. A wifi hipergyors a 2010-es évekhez képest. Emlékszek, amikor apámmal a 2020-as években kocsit mostunk slaggal! Az volt a szép világ! Ma meg már alig van iható víz.

2016. márc. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. márc. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 fosfosfosfos ***** válasza:
Egyes elméletek szerint időt utazni, csak előre lehet, majd. Szóval ne reménykedj.
2016. márc. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 TLG2342 válasza:
Az időutazásnak csak nyelvi korlátai vannak..:)
2016. márc. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!