Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Az időutazó verdámba kellene...

Az időutazó verdámba kellene fluxuskondenzátor csak nem találtam használtat olcsón ötlet?

Figyelt kérdés

esetleg egy Simson kiskondiával ezt tudnám helyettesiteni?!

és a plutóniumot ami müködteti bitang erős házipálinkával lehet müködtetni? egy kéthengeres 2 ütemü tarabantról lenne szó szal bitang a gép helyböl 2 perc allat van 100-on tavaly már 88 mérföld per óránál tudtam időutani! csak elfüstöl a fluxuskondenzátor.. a válaszokat előre is köszönöm!!!


2015. jún. 22. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
mit szívtá, McFly?
2015. jún. 22. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Trollkodni,az oldalt baromsággal összefosni ott van a napiszar vagy a legalja.hu.......bár ez annyira szar amit írtál hogy még onnan is törölnék!!
2015. jún. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam lehet igen olcsón, de egy baja van 8888 mérföld per órára kell gyorsulni, ahhoz hogy 1 perccel visszamenj az időbe :)
2015. júl. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hát ez kész (f)luxus! Nagyon drága, ajánlom a használtat, add át üdvözletem a Dokinak. És üdv 2015-ben. A tér-idő kontinum elcsaúszott így nincsenek légdeszkák sajnos.
2015. júl. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!