Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Örökéletem van, te mit tennél,...

Örökéletem van, te mit tennél, a helyemben?

Figyelt kérdés
Tehát 80év vs 8000év hogyan használnád fel?

2016. márc. 7. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
Orvoshoz fordulnek.
2016. márc. 7. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Szerintem egyetértünk abban, hogy a 80év átlagéletkor egy vicc. 25éves korodig bulizol, nemsok kézzelfogható dolgot teszel le, marad 55év aminek az egyharmadát elviszi a létszükséglet(alvás,evés,pisi,kaki,szex) másik egyharmadát a karrier, munka, megélhetés, és marad tisztán 18éved élni, ez nemsemmi! 18év a csúcsragadozónak, az evolúció ékkövének. De mivan ha én 8000évig élek, akkor elég sok mindenre lenne időm, nem?
2016. márc. 7. 22:14
 3/8 anonim ***** válasza:
annyi nyelven tanulnék meg, amennyi csak lehetséges. Ja a 8000 az kicsit odébb van az örökkévalóságtól.
2016. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azért az sem kevés, látod a ma élő emberek ükükük unokájának a kipusztulását. Vagy megéred mi lesz 2060ban, 2100ban, lehet addigra tényleg csak úniókból fog állni a világ, addigra bőven kitörhet pár háború, vagy egy világméretű járvány elviszi a lakosság egyharmadát. Robotokról, AI ről nem is beszélve. A lakosság örül majd, ha megéri a 80évet, hála a GMOnak, vegyi és szintetikus anyagoknak. Baromság, és naivitás, azt hinni, hogy majd az orvostudománynak hála 100évig fog élni. Közben majd emberek millió lesznek kb. 30év múlva munkanélküliek, hála a robotok fejlődésének.
2016. márc. 8. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

200 éves koromig sokmindent megtapasztalok, sok mindent kipróbálok, már csak azért is, hogy ne unatkozzak. Utána 50 évig kísérleti majom leszek az 51-es körzetben, mert az amerikaiak minden áron tudni akarják a titkomat. Nagy nehezen sikerül megszöknöm, mire elfognak az oroszok, és újabb 50 évig kísérleteznek rajtam. Szibériába menekülök, de megtalál egy kóreai titkosügynök, aki leszállít a még mindig kommunista Észak-Kóreának. Újabb 50 év fogság után a kínaiak kimenekítenek, Istent csinálnak belőlem, és a propagandámmal irányítják a kínai népet újabb 50 éveig. Az oroszok közben besokallnak, és megtámadják az USA-t. Kínában kiderül a sztorim, a népek fellázadnak. A nagy kavarodásban elmenekülök, és az óceán partjainál elbújok egy japán teherszállítóhajón. Új-Zélandra visznek, ahol feltűnés nélkül beilleszkedek egy helyi kis falu közösségébe. Újra megnősülök, az asszony 4 kölyököt szül nekem. Kézművesipari munkát végzek, egyszerű és mozgalmas. Közben kitör a világháború. Atom és hidrogénbombákkal szétcseszik a megapoliszokat, és a fővárosokat. A nyugat birodalma összeomlik. És belepusztul a hülyeségébe. A keleti birodalom tartalékai elfogynak, a tehetősebb disszidálók afrikába menekülnek. Évtizedekig árvizek és hurrikánok pusztítanak, a romokat benövi a növényzet ezzel új vadászterületet biztosítva a túlélő, némely esetben sugárfertőzött vadállatoknak. Újabb 50 év múlva meghal a fejátültetések sorozatán átesett Rockefeller. Igazából senkit sem érdekel már ekkor, hulláját a sugárfertőzött helyi csigák zabálják fel kicsinyenként.

Új-Zélandon élek, ez már a 30. feleségem. Pszichoterápiára járok, mert az agyam képtelen feldolgozni az események és megtapasztalások tömkelegét. Egy nap rosszul esek, amnéziát kapok. Hirtelen minden olyan nyugodtá válik. Már nem izgat semmi, teszek veszek a kunyhóm táján, a szomszédokkal gyümölcsöt, zöldséget, és használati tárgyakat cserélgetünk.

4000 éves vagyok. Már nem az ember a csúcsragadozó az állatvilágban. Egysezrű emberek útrakelnek, hogy újra felfedezzék a világot. Velük tartok, mert már nem emlékszem semmire. A az emberek világa lassanként újraépül, ezúttal szerény és jó célokkal vezérelve. 6000 éves vagyok, egy emberi utópiában élek, együtt a természettel, ahogy mindenki más. 7000 évesen részt veszek az első csillagközi űrhajó megépítésében, majd tapasztalataimnak köszönhetően tiszti pozícióban a legénység tagja leszek. 300 fős legénységgel és 100 évre elegendő utánpótlással az űrhajó nekivág a végtelen univerzumnak, hogy felfedezze a még ismeretlen űr mélységeit, élet és tudás után kutatva. Az űrhajó eltűnik a messzeségben, akkor hallanak rólam utoljára.

2016. márc. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez komoly volt! :D Mintha egy regényt olvastam volna, bár az az ember aki megélte a 1. 2.világháborút, a kommmunizmust, és a rendszerváltást, az is tudna mit mesélni :D
2016. márc. 8. 13:34
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként ebből tényleg lehetne regényt írni. A címe már megvan: A nyolcezer éves ember
2016. márc. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Írd meg! Ray Kurzweil után, elég népszerű téma a makrobiotika.
2016. márc. 8. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!