Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Ki Sith és ki Jedi itt? És miért?

Ki Sith és ki Jedi itt? És miért?

Figyelt kérdés
A végén én is elárulom.
2016. márc. 14. 11:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Légyszi, áruld el most, mert nem tudok wc-re menni, amíg nem tudom! Léééééééétcy!!!!
2016. márc. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Én Sith vagyok a nevem Darth Vilentor a Jedik beképzeltsége miatt döntöttem így azt hiszik csak ők felelnek meg én ezt nem bírom ezért átalltam a sötét oldalra.
2016. márc. 14. 12:18
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Én shit vagyok, a művésznevem Dark Fekalia.
2016. márc. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%

#3


Csak nem te játszottál a Szaṛ Varszban? Azok a fingeffektusok hét oszkárdíjat is megérdemelnek. Főleg az X-Fing -es jelenet, ahhoz aztán komoly gyakorlati tudás kellett. A Speciális 4D mozipremiert csak gázmaszkban tudtuk végigülni. Emlékszem, még mindig csorognak a könnyeim.

2016. márc. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 bmralex003 válasza:
59%
Én is shit vagyok . A nevem darth ekko .
2016. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%
Dalt Pilatus vagyok a Galaktikus Lómai Bilodalom császála. Egy lettentő méletű dloidhadseleggel ulalkodom, Fikusz Kukisszal és Punciusz Glimbusszal mellettem. Csak azt nem éltem,hogy a kéldés miélt a humol katególiában szelepel,amikol ez egy komoly téma!
2016. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nehéz lehetett Brian élete. :D
2016. márc. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én a film és sorozatok kategóriába soroltam de átették ide és valaki vegye már komolyan.
2016. márc. 19. 23:27
 9/12 anonim ***** válasza:
Én a Ren lovagja vagyok!
2016. márc. 19. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Na jó. Akkor én mondjuk Jedi vagyok, de olyan törvényen kívüli jedi, aki utálja a többi jedit, és akit a jedik is kölcsönösen utálnak, mert sosem azt csinálom, amit mondanak nekem. :D


Ami azt illeti, magasról tojok az egész szenátusra. Egy ízben felkértek tanácstagnak, de kiderült, hogy csak gruppenszexelni akarnak. Azóta nagy ívben kerülöm őket.

2016. márc. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!