Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Star Warsosok! Illetve akik...

Star Warsosok! Illetve akik sitheket jól ismernek, az lenne hozzátok a kérdés hogy náluk nem divat a dícséret vagy esetleg valami formában elismerés egy sikeres küldetésért? Lenne egy konkrét példám alább olvassátok el azt is. Köszi.

Figyelt kérdés

Darth Vader titkos tanítványa ugye Galen Marek (Starkiller). Elküldte Darth Vader hogy nyírja ki General Kota-t. Jól el is bánt ugye vele és egy ideig halottnak hitték. Amikor visszatért mesteréhez így szólt Vader:

- Is Master Kota dead?

- Yes, my master

- His lightsaber.

Odaaja neki Starkiller de nem mond semmi olyasmit hogy szép munka, jól csináltad vagy ilyesmi hanem mondja tovább a magáét:

- My spies have located another Jedi, Kazdan Paratus is far more powerful than you, but if you destroy him you will get one step closer to your destiny.

- The Emperor - mondja Starkiller.



2016. jan. 5. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Sitheknél a sikeres küldetés jutalma az, hogy elmarad a büntetés.
2016. jan. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Pedig Palpatine szerette osztogatni a dicséretet is:


https://www.youtube.com/watch?v=MnQ_mp9TzZY


Goooooooooooood! :DDDD

2016. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1-es válaszoló: Rendben köszi, hasonlóra én is gondoltam csak azért kérdeztem hátha én emlékszem rosszul, de akkor nem és tényleg nem szokásuk. Hogyha meg bénázás van számíts arra hogy Darth Vader megfojt (képernyőn keresztül akár) lásd Piett kapitány kinevezését új kapitánynak.


2-es: Igen igen azt vágom persze, de én elsősorban Vader bácsi esetét vázoltam :D Amúgy az öreg Palpatine tényleg szerette mondogatni hogy good,good főleg ha valakiben nagy haragot látott vagy elbánt valakivel.

2016. jan. 6. 09:48
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy jelenetből nem lehet általánosítani, a Sith-ek is megdicsérhetik a tanítványukat a sikeres küldetésért. A "Force unleashed" című videojáték egyébként sem kánon. :)
2016. jan. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
azt viszont én említem itt először, hogy nemcsak a helytartót, Vadert és Lukeot dicsérte meg Palpatine, hanem Dookut is a II. rész végén... ha nem emlékeztek arra, akkor nézzétek meg, amikor megérkezik Dooku a Coruscantra és azt mondja, hogy "war has begun / kitört a háború", arra rögtön dicséret a válasz :)
2016. ápr. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 The Wounded Eagle válasza:
Ajánlom az old republic mmot eleinte free red elég jó betekintés egy Sith padawan hétköznapjaiba
2020. jan. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!