Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » María del Rosarionak milyen...

María del Rosarionak milyen érzés lehetett -3 évesen megszülni Juan del Diablot?

Figyelt kérdés

A Vad szív című telenovellában Laura Flores (María del Rosario, 52 éves) játszotta Eduardo Yáñez (Juan del Diablo, 55 éves) anyját. Ebben még az is vicces, hogy a '80-as években egy másik telenovellában szerelmespárt alakítottak.


Találtam is egy-egy képet, mint szerelmespár, és mint anyja-fia:

[link]

[link]

A telenovellák között tudtommal ez a rekord korkülönbség.


Mostanság is van egy vicces korkülönbség: A Szeretned kell!-ben Marlene Favela (39 éves) Alejandro Nones (40 éves) anyja.


A telenovellák mínuszos anyjait ezzel le is fújhatjuk tudtommal, ettől függetlenül fel lehetne sorolni 0, 1, 2... éves anyukákat.


A telenovellákon kívül tudtok-e még hasonlóan vicces korkülönbségeket?



2016. márc. 26. 10:02
 1/4 A kérdező kommentje:

Találtam egy jó kis videót:

https://www.youtube.com/watch?v=aRqPhePWv0Q

2016. márc. 26. 10:09
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a telenovella írók sincsenek teljesen tisztában azzal, hogy az egyes szereplők milyen rokonságban állnak egymással. A vezető bonyodalmi szálak: "a zabigyerek", "az anyám fia nem a testvérem, hanem az apám öccse", stb.


Végül is a nézőknek mindegy, csak legyen benne nyálcsorgatás, romantikus ábrándok, intrika meg sírás rívás.

2016. márc. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt olyan sorozat is(címe nem jut eszembe, Helena Rojo játszott benne) ahol a végén már a színészek se tudták ki kinek a kije és hány évesek.
2016. márc. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nézd meg az anyját dugd meg a lányát :)
2016. márc. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!