Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Készítettem egy fekete lyukat...

Készítettem egy fekete lyukat és folyamatosan nő. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Felfogja zabálni a Földet! Help!

2016. ápr. 10. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél mellé egy fehéret. Kioltják egymást.
2016. ápr. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

Önts bele egy hordó fehér zománcfestéket!

Az nála a teltség érzetét kelti, ezért abbahagyja a mindenség felzabálását.

Vigyázz viszont, tudd, hol a helyed, ha kezdi viszahányni az addig felzabáltakat!

2016. ápr. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Már jön a 2 jet anyagsugár! Meneküljetek amíg nem késő! Készítsétek a Marsjárót!
2016. ápr. 10. 21:59
 4/20 anonim válasza:
100%

Rossz híreim vannak, drágaszágom!


Az nem egy közönséges fekete lyuk, te épp most idéztél meg engem, a jó öreg puzi nénit, aki már egy ideje egy másik dimenzióba távozott.


Mától kezdve rettegjetek, senki nem lesz biztonságban a gyk-n! >:D

2016. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Már mindegy, mert mire ezt az üzenetet olvasod a fúziós energia, akkora löketet ad, hogy a biorezgéseid minden mozdulatodat megsemmisíti a pi értékével fordítottan arányosan, ami egy olyan hiperbolát ír le, mint a vízöntő csillagjegye.


Tehát pontosan 1,574675 s után már a fekete lyuk felemészti az ősrobbanást, ami egy paradoxont okoz, mert ha nem lesz ősrobbanás, akkor Te nem voltál, amitől nem leszel, amitől nem tudsz készíteni egy fekete lyukat, ezáltal a fekete lyuk megemészti magát, miután felemésztette a biorezgéseidet.


Magyarul nagyon fontos, hogy sok paradicsomot egyél, mert különben a dotta energia felrobban holnap, amitől kék lesz a metagalaxis. Ami veszélyes, mert az infra a sárga energiától elhal.


Vigyázz: Ha két nap múlva nem látod az izobár vonalakat, akkor már a csillós egysejtűek elpusztultak holnap.

2016. ápr. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 DarkSight ~ StormX válasza:
100%
Ugorj bele -_-
2016. ápr. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 NTBS ***** válasza:
100%
Tömd be.
2022. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mindent beledobtam, de csak tovább nőtt tőle.
2022. dec. 7. 18:08
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Porszívózd fel.
2022. dec. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, a porszívót is beszívta :D
2022. dec. 7. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!