Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Humor » Nem értem ezeket az embereket....

Nem értem ezeket az embereket. Ti mit gondoltok róluk? (többi lent)

Figyelt kérdés

Nem értem hogy egyes emberek miért nem képesek elfogadni hogy új állatfajok is létezhetnek. Például a Figyelő

(the rake)miért ne létezhetne?

Ma megkérdeztem az osztálytársaimat, de senki sem hitt benne. Bezzeg istenben hisznek akire még annyi bizonyíték sincs... És állítják hogy lehetetlen a létezése. Ti mit gondoltok erről?



2016. ápr. 22. 14:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
25%
a nibiru létezését hüeségnek tartják sokan pedig nasa is számontartja x bolygóként, de nem hiszik el, de msot kérdem én a marsot se látam akor az sincs xd?
2016. ápr. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 death42 ***** válasza:
73%
Te nem érted, de én megértem őket. Kitartást nekik.
2016. ápr. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
57%

Na de mióta állatfaj a rake??

Akkor a kis zöld marslakók, meg a szellemek is valami új állatfajba tartoznak? Na meg a molyember? Bár ez utóbbi valóban okoz némi fejtörést...

2016. ápr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
Mi ez a Figyelő? valaki avasson már be mer lemaradtam :D
2016. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A figyelő egy olyan lény aminek az angol neve azt jelenti hogy gereblye.Kutyaszerű lény,éles körmökkel,éjszaka bejut a lakásodba és figyel álmodban,ha pedig felébredsz és meglátod,megöl.



Ja és mellesleg nem létezik :D

2016. ápr. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Istenkém te hány éves vagy?


Amúgy imádom ezt a kategóriát, valamelyik nap azzal szórakoztam, hogy kártyajósos kérdésekre kezdtem válaszolgatni, mintha egy bazi nagy jós lennék, írtam mindenféle hülyeséget a Google-t meg a fantáziámat felhasználva, úgy hogy életemben még tarott kártyát sem láttam. És mi történt? A sok hülye úgy nyelte mint kacsa a nokedlit, többen még privátot is írtak nekem... Te jó ég.


Egy ugyan ilyen unatkozó ember találta ki a figyelődet is, csak túlnőtt rajta a dolog.

2016. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Attól hogy több az az ember akinem hisz benne, attól miért lennék idióta ha hiszek benne?

Honnan tudod hogy nem létezik?

2016. ápr. 22. 15:38
 8/14 anonim ***** válasza:

Mert semmiféle bizonyíték nem létezik a létezésére, azért.


És még mielőtt azzal jönnél, hogy én bizonyítsam a nemlétezését: valaminek a nemlétét nem lehet bizonyítani. Bizonyítsd be, hogy nekem nincs itthon székem. Bizonyítsd be, hogy nem létezik repülő spagettiszörny. Bizonyítsd be, hogy nem létezik egy olyan láthatatlan manó, ami éjszakánként a füledbe szarik, majd utána kikaparja onnan a kuláját, szétkeni a fején és elmegy.

2016. ápr. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Csak egy kérdés, megvizsgáltad a rake eredet történetét?

Ha tudnád honnan és kitől származik és mi lett belőle, akkor nem tennél fel ilyen kérdést.

Elvileg egy kis srác látta meg reggel a szülei ágyánál, amikor belépett hozzájuk, fel akarta ébreszteni őket és meglátta ezt a furcsa, éles karmú, csuklón járó valamilyen mondhatni viszonylag gyors mozgású lényt.

Ez ugyan az mint a jeti vagy a csupakabra. Létezésük sok esetben sok szemtanú által alá támasztott, ahogy a rake esetében, de őszintén szólva konkrét bizonyíték nincs róla. Ezért sokan nem is hiszik el.

Elvileg a rake első felbukkanása után (sajtó) viszonylag sok bejelentés érkezett, hogy látták de államokra lebontva. Aztán pár év után már Amerikán kívül Európában is vélték felfedezni.

Ez igaz e, ki tudja! Majd ha látsz egyet vagy más, akkor elhiszed, elhiszi, addig is csak egy városi legenda marad.

De a Moly Ember, a Kecske Ember és van még jó pár, amiről eléggé érdekes felvételek és újság cikkek keletkeztek jó 40-50 éve már! :D Ezek nem új keletűek. A rake története sem az, ha jól emlékszem.

Valakinek erős a fantáziája és el tud képzelni életképesen ilyen lényeket, valaki nem. Csak az a kérdés, mi van ha léteznek? Semmi extra! Ők is élik az életüket ahogyan te is és mindenki más is, ilyen egyszerű. Totál mint az ufo téma vagy az idegenek téma, vannak pont, valaki elfogadja valaki nem! :D

De nem sorolnám az állatfajokba ezen lényeket, bár az tény, napi szinten jelenik meg új állatfaj amit fel sem fedeznek és pusztul ki olyan amiről szintén fogalmunk sincs! :D Itt szintén a kérdés, jó e az ha mindent tudunk? Mindenki döntse el maga! :)

2016. ápr. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsónak köszönöm a választ :D
2016. ápr. 22. 16:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!