Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok arról, aki nem...

Mit gondoltok arról, aki nem szereti a halk szavú embereket?

Figyelt kérdés
Tudom, ez így kevés infó, de most direkt csak ennyit írok.
2015. dec. 8. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Hát elég idegesítő, mikor magában beszél és elvárja, hogy halljam. Mindig mondom, hogy: az a szerencséd, hogy olyan a fülem, mint a sasnak, beszélj már hangosabban!


Szóval jahhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh, hát kicsit bosszantó. De most mit kéne róluk gondolnom? :/

2015. dec. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
én nem szeretem az olyan embereket akikkel nem lehet jót beszélgetni , mindig csöndbe kuksólnak . Sőt útálom az ilyen embereket. remélem tudtam segíteni 23/f
2015. dec. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Amúgy majdnem válaszoltam a kérdésre. :D Nem az volt, hogy a halk mancikról mi a vélemény, hanem azokról, akik nem szeretik őket. Nagyon este van. Szóval! Semmi. Hát ennyi. Róla mi legyen a véleményem? :D Hát lehet süket szegény, aztán milyen jó lehet neki, hogy halkan beszélnek hozzája. Az, hogy nem szereti őket... talán érthető is. Ez van.
2015. dec. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
En szeretem õket, a hõs szájuakat meg néha .......
2015. dec. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme?

Elmagyarázná valaki?

2015. dec. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát attól függ. Én is elég halk szavú vagyok, de én csak addig vagyok ilyen, amig olyannal beszélek, akit nem ismerek vagy nem vagyunk jóban, a barátaimmal már én is ugyanúgy hülyéskedek meg normálisan beszélgetek, mint mások. Aki engem utál, az bekaphatja, szerintem semmi utálni való nincs bennem :D

Viszont van olyan ismerősöm, aki olyan, hogy ülünk egymás mellett a padban, eközben a teremben, sőt az egész folyosón nincs még egy db ember se. Siri csend van. Erre ő tőlem 20 cm-re is olyan halkan beszél, bár nem is beszél inkább, hanem csak dörmög az orra alatt lehajtott fejjel, hogy nem hallom még igy se, amit mond -.- És képzeld el, hogy ugyanezt eljátssza mondjuk hazafelé menet, a buszon, ahol egyszerre áll azon az egy négyzetméteren rajtunk kivül még 86 ember, mindenki kiabál körülöttünk, mert a busz is olyan hangos, hogy túl kell üvölteni, ő meg közbe beszél hozzám ugyanigy az orra alatt dörmögve és nem értem egy szavát se és mikor már 6-odjára kérdezek vissza, hogy Micsodaaaaa????, akkor már én érzem magam kinosan, hogy milyen süket vagyok. Na az ilyen emberek engem is irritálnak.

2015. dec. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajom velük.
2015. dec. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2015. dec. 8. 22:59
 9/9 anonim válasza:
Semmit. Nem vagyunk egyformák.
2015. dec. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!